Найкрасивіша у світі бабуся Світлана Гасс: «У догляді ціную простоту»

Одеситці Світлані Гасс – 62, а виглядає вона максимум на 35. І жінка – найкрасивіша бабуся у світі. Світлана розповіла, як зберегти молодість та красу.

Українки справді одні з найкрасивіших жінок у світі. А сьогодні Тутка хоче розповісти про найкрасивішу бабусю у світі. Саме такий титул здобула одеситка Світлана Гасс у 2017 році на конкурсі у Болгарії. Там були представники американського конкурсу краси Ms. Transcontinental. Вони запросили стати його учасницею. І на цьому змаганні Світлана здобула титул краси Ms. Transcontinental Classic. Причому, її суперницями були 20-30-річні. Як їй вдається підтримувати таку чудову форму? Світлана поділилася своїми секретами краси та молодості.

бабуся

Найкрасивіша бабуся у світі Світлана Гасс / Facebook

«Бабусиними» рецептами краси не користується

До модельного світу Світлана не має жодного відношення. Колись вона працювала інспектором з контролю у фінансовій структурі, а у вільний від основної роботи час професійно шила – була модельєром-конструктором. Сьогодні Світлана має власний салон краси. Там вона працює адміністратором: зустрічає гостей та розповідає, як доглядати за собою. Дивлячись на неї, багато клієнток хочуть дізнатися, в чому секрет її молодості.

бабуся

Важко повірити, що Світлані Гасс 62 роки / Facebook

Читайте також: 7 речей, що допомагають індійським жінкам зберегти красу

Жодними «бабусиними» рецептами краси Світлана не користується.

«Сьогодні у тій самій полуниці, огірках стільки хімії. Не хочу її наносити собі на обличчя», — пояснює вона.

Світлана Гасс користується лише професійними косметологічними засобами певного бренду. Вона має цілий арсенал кремів: і для обличчя, і під очі, і для шиї та зони декольте.

«Багато жінок забуває користуватися кремом для тіла, а він обов’язково потрібен, щоб шкіра якомога довше зберігалася молодою», — каже жінка.

Також вона регулярно робить масажі: і всього тіла, і обличчя. Ось у принципі й усі складові її догляду за собою. До «пластики» та всіляких уколів краси жінка не вдається.

«У догляді я ціную простоту», — каже вона.

Світлана вважає, що жодні чарівні пігулки та ін’єкції не допоможуть, якщо людина не веде здорового способу життя.

Регулярні заняття спортом – головний секрет молодості Світлани Гасс / Facebook

Спорт – усьому голова

Сама Світлана змалку займалася танцями, гімнастикою, плаванням. Любить плавати й по сьогодні, особливо у морі. Добре, що живе на його березі, в Одесі. Тричі на тиждень вона ходить у тренажерний зал, двічі на тиждень – займається йогою. Любить піші прогулянки та за будь-якої можливості вирушає гуляти вздовж моря або рідним містом.

Також Світлана просто любить подорожувати. Вірний її супутник – велосипед. Їзда на ньому і настрій підіймає, і м’язи тримає в тонусі. А ось від бігу кілька років тому відмовилася. Каже, що на все немає часу. Але в принципі й того фізичного навантаження, яке зараз є, вистачає для того, щоб бути у формі.

Вуглеводи – до другої години дня

Як би людина інтенсивно себе фізично не навантажувала, це не працює, якщо не стежити за своїм харчуванням. Особливо це важливо з віком, коли сповільнюється обмін речовин. Має свої золоті правила харчування і Світлана. Наприклад, вуглеводи (каші, фрукти), вона їсть виключно до двох годин дня. Любить на сніданок з’їсти шматочок чорного шоколаду, фініки. Каже, разом із чашкою гарної кави це чудово заряджає енергією.

бабуся

Фігурі Світлани можуть позаздрити молоді

Після такого легкого сніданку через кілька годин у неї перекуси: це можуть бути фрукти, шматок сиру. На обід – салат, м’ясо чи риба на вибір, каші. На вечерю – якась білкова страва та овочі.

«Вечеря до восьмої вечора. Після намагаюся не їсти: зауважила, що їда в пізніший час заважка для мого організму», – зазначає Світлана.

І ще наголошує, що для краси обов’язково потрібно пити багато води. Так і зайвого не з’їсте, і шкіра буде чудово зволожена зсередини, та й енергія буде.

До речі, нею вона заряджається під час енергетичних сеансів. У Світлани 2-й ступінь Рейки. Це — духовна традиція, серед методів якої – дихальні вправи, практики на концентрацію уваги та глибинне розслаблення, енергетичні масажі.

«Годинний сеанс зранку дає заряд енергії та гарного настрою на весь день», – усміхається Світлана.

Світло в душі, спокій, позитивне ставлення до життя – без цього неможливо молодо виглядати, хоч би яким спортом ви займалися і як би ретельно не стежили за своїм харчуванням, упевнена вона.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Найкрасивіша у світі бабуся Світлана Гасс: «У догляді ціную простоту»