18 коротких зачісок для різних форм обличчя

Коротка стрижка має ряд переваг. Ви витрачаєте менше часу на укладку, а кінці волосся менше січуться. Важливо лише вибрати правильну форму стрижки, щоб ваш образ був симетричним і гармонійним.

Тутка зібрав 18 варіантів коротких стрижок для різних типів лиця.

Визначте форму свого обличчя

стрижка

 • Овальна: головна ознака — довжина обличчя більша за ширину. Водночас підборіддя злегка вужче від лінії росту волосся.
 • Квадратна: чоло, вилиці та щелепа мають однакові розміри. Також для цієї форми обличчя характерне широке, масивне підборіддя.
 • Кругла: довжина та ширина обличчя практично однакові.

 • Сердечко або перевернутий трикутник: лінія росту волосся — найширша частина обличчя. Яскраво виражені вилиці та гостре підборіддя.
 • Витягнута: дуже виразні обличчя. Як правило, худорляві, з вузьким чолом і підборіддям. Ця форма схожа до овалу, але з більш витягнутою зоною підборіддя.
 • Ромбоподібна: ця форма обличчя характеризується чіткими вилицями, які є найширшою частиною обличчя. Чоло та щелепа практично однакової ширини.

Читайте також: 10 зачісок, які допоможуть низенькій дівчині виділитися з натовпу

Рекомендовані стрижки

Обличчя овальної форми

стрижки

 1. Коротка стрижка з чубчиком набік: характеризується асиметричним зрізом з глибоким чубчиком набік, яка створює кути на обличчі. Якщо ви виберете цей варіант, рекомендується використовувати гель, щоб створити ефект вологого волосся.
 2. Стрижка з «порваним» прямим чубчиком: характеризується створенням шарів різної довжини. Мета такої стрижки — обрамити обличчя, створити різкі лінії та підкреслити підборіддя, щоб візуально його звузити.
 3. Стрижка боб середньої довжини: здатна зменшити довжину обличчя та обрамити його. Волосся мусить бути тієї ж довжини, що й обличчя. Проділ робимо по центру.

Квадратне обличчя

 1. Піксі з довгим чубчиком: така стрижка пом’якшує риси обличчя, надаючи йому більш округлої форми. Волосся стрижуть досить коротко, але залишають довгий «рваний» чубчик.
 2. Довге волосся зі скошеним чубчиком: пряме волосся до плечей з загнутими всередину кінчиками та косий чубчик, який злегка «ламає» прямі кути обличчя.
 3. «Кудлата» стрижка: ідеально підходить для хвилястого волосся. Ця багатошарова зачіска обрамляє обличчя, робить погляд виразнішим і пом’якшує лінію підборіддя. Ви можете виділити пасма мусом.

Кругле обличчя

стрижки

 1. Стрижка боб до плечей: це одна з найбільш вдалих стрижок для обличчя такої форми, адже вона візуально його подовжує. Вона підходить для кучерявого, хвилястого або прямого волосся. Якщо є бажання можна додати чубчик набік.
 2. Афро: якщо у вас кучеряве волосся, ця об’ємна стрижка може стати ідеальним варіантом, який допоможе трохи подовжити ваше обличчя.
 3. Помпадур: особливість — дуже короткі або виголені скроні. Волосся на маківці при цьому має бути зачесане назад. Таку зачіску можна доповнити яскравими колірними акцентами.

Обличчя у формі сердечка або перевернутого трикутника

 1. Об’ємна стрижка піксі: для неї характерний акцент на щоки та лінію підборіддя. Це пов’язано з великим об’ємом волосся на маківці. При цьому чубчик закриває чоло, надаючи стрижці більш пишного вигляду.
 2. Короткий боб для кучерявого волосся: стрижка виглядає об’ємнішою на маківці, аніж з боків або внизу. Так ви зможете привернути увагу до верхньої частини обличчя.
 3. Довге волосся каскадом: якщо у вас хвилясте волосся, цей образ вам дуже підійде. Треба підстригти волосся до плечей пошарово, а потім зачесати його назад, надаючи йому об’єму. Для цього можна використовувати лак для волосся або інші засоби для укладки.

Обличчя видовженої форми

стрижки

 1. Міні-боб: ця стрижка підходить для кучерявого або хвилястого волосся. Ефекту можна досягти завдяки безлічі шарів. Головне завжди робити зачісці об’єм.
 2. Волосся до плечей: рекомендується багатошарова стрижка, щоб додати об’єму. Також варто залишити прямий чубчик, який візуально робить обличчя не таким довгим.
 3. Стрижка під горщик: ідеально підходить для прямого волосся. Разом з цим вона підкреслює очі та вилиці. Якщо ви виберете цю стрижку, попросіть перукаря не робити шари та залишити з боків досить довге волосся, щоб його можна було заправити за вуха. Це додасть зачісці більш жіночного вигляду.

Обличчя ромбоподібної форми

стрижки

 1. Боб до підборіддя: з проділом по центру або по діагоналі він ідеально підходить для прямого і хвилястого волосся. Крім того, така стрижка візуально трохи розширить лінію підборіддя.
 2. Подовжений боб з чубчиком набік: цей образ пом’якшує вилиці й надає балансу прямим кутам обличчя. Ця стрижка найкраще виглядає на злегка хвилястому волоссі. Також варто залишити довгий чубчик набік.
 3. Піксі: ця стрижка без шарів додає об’єму верхній частині обличчя та пом’якшує найбільш виразні риси. Обличчя виглядає в загальному більш пропорційним.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
18 коротких зачісок для різних форм обличчя