Я працюю масажистом і поділюся з вами секретами краси (Заодно розповім, чому майстер може залізти вам в рот)

Вітаю! Мене звати Аргіне, і я твердо знаю, що дівчата можуть бути красивими без жодних новомодних процедур типу нарощування всього відсутнього і відкачування всього зайвого. Вашому тілу може допомогти безневинний масаж. Він багато в чому ефективніший і у п’ять разів дешевший від химерних варіантів корекції тіла, але при цьому інтенсивно впливає на шкіру та жирові відкладення.

Я розкрию читачам Тутка кілька секретів своєї професії та розповім, чи можна позбутися целюліту і неприємного горбка на шиї. А з бонусу ви дізнаєтеся, як зробити домашній масаж краси своїми руками.

Чому наші м’язи напружені

масаж

Ми прокидаємося, і що далі? Біжимо! На кухню, кип’ятимо воду в чайнику, у ванну, з дитиною в дитячий садок, на роботу. Але наше тіло навіть не встигло прокинутися. І ми не можемо дозволити собі полежати в ліжку зайві 5 хвилин і зробити легку гімнастику. Звідси й виникає «нервове напруження». Наш мозок чутливо реагує на подразники і рефлекторно напружує м’язи, захищаючи організм.

А скільки «принад» таїть сидяча робота? Ми цілий день схиляємось над документами, тягнемося до комп’ютера, у нас затікає шия, та й постава стає далекою від ідеалу. При цих положеннях між хребцями затискаються нервові корінці. У відповідь мозок посилає захисний сигнал і змушує напружитися м’язи навколо затиснутого нерва. Результатом такого спазмування стають болі, косметичні дефекти шкіри та інші неприємності.

Читайте також: 8 речей, за які нас все життя соромили. І марно, як виявилося

Як поводитися до, після і під час масажу

масаж

Якщо сеанс призначений на першу половину дня, відмовтеся від звичної чашки ранкової кави. Кофеїн може збільшувати напругу в м’язах, опрацьованих масажистом. Постарайтеся не їсти прямо перед процедурою. Набагато краще буде прийняти теплий душ незадовго до масажу.

Не бійтеся повідомити фахівця, якщо вам незручно або некомфортно. І не забувайте дихати, особливо коли масажист розробляє «поганий» вузол. Якраз в цей момент і може виникнути спокуса трохи напружитися та затримати дихання. Але насправді важливо постійно насичувати кров киснем і допомагати напруженим м’язам.

Після масажу ваше тіло може трохи боліти. Причина цього проста: м’язи розігріті, як після гарного тренування в спортзалі.

Як боротися з целюлітом

Некрасиві горбки часто з’являються в ділянці стегон і сідниць. Кровообіг в цих місцях досить повільний, зате інтенсивно накопичується жирова тканина, і з часом її клітини можуть почати «випинатися» назовні. Якщо підсумувати, целюліт — це не хвороба, а звільнення від нього — це косметологічна процедура, а не лікування. Скоригувати зовнішній вигляд шкіри допомагають:

  • корекція харчування — скорочення споживання простих вуглеводів і жирів, дотримання оптимальної калорійності раціону
  • фізична активність, корисна для посилення кровопостачання тканин і поліпшення лімфовідтоку
  • застосування контрастного душу — почерговий вплив холодної та гарячої води активує судини і тренує їх стінки
  • масаж стегон і сідниць руками, жорсткими щітками, губками, рукавицями, роликами з виступами або валиками (тільки пам’ятайте, що людина зазвичай себе шкодує і ніколи не зробить собі масаж з таким тиском, на який здатний фахівець)

Чому масажист може залізти вам в рота

масаж

Найперше для того, щоб зробити букальний масаж — опрацювання м’язів обличчя зовні та всередині. По-іншому його називають французьким, скульптурним або інтероральним, і рекомендують, якщо у вас з’явилися брилі, глибокі зморшки навколо рота і носогубні складки.

Спеціаліст одягає рукавички і масажує м’язи обличчя з боку слизової оболонки ротової порожнини. Сеанс триває близько 15-30 хвилин, але процедура досить неприємна. Вперше можна витримати заледве 10 хвилин, зате потім починає помітно підтягуватися овал обличчя і клієнтки, бачачи результат, просять обов’язково продовжувати.

Масаж має один невеликий мінус — обмежену зону дії. За допомогою цієї техніки опрацьовуються зони підборіддя, вилиць, щік і губ. Але щоб надати тонусу зоні чола і шиї, букальний масаж рекомендується поєднувати зі звичайним скульптурним.

Що робити, якщо між бровами з’явилися складки

масаж

Одна з болючих тем моїх клієнток — це міжбрівна зона. Звичка часто супитися сприяє накопиченню спазмів, через що м’язи коротшають, а в їх проекції з’являються заломи. Виникають вони через те, що шкіра колись покривала довгий м’яз, а тепер їй нікуди подітися — приходиться теж стискатися і утворювати складку.

Якщо у вас у міжбрів’ї дрібні зморшки, їх легко виправити за допомогою масажу обличчя і контролем за мімікою. Ну а якщо там з раннього віку оселилася глибока зморшка, краще спершу відвідати остеопата: можливо, знадобиться його допомога з виправленням постави та скутості шиї.

Навіщо потрібен масаж шиї

масаж

Шия дійсно може стати коротшою на 5-7 см, якщо ви протягом життя не будете за нею доглядати. Для порівняння можна поглянути фотографії своїх бабусь в юності та зараз.

Сидяча офісна робота і звичка постійно зависати в телефоні чинять велике навантаження в районі 7-го шийного хребця, через що м’язи сильно скорочуються і спазмуються. А тепер подумайте, куди організм подіне зайві сантиметри шкіри, яка колись покривала шию? Саме вони перетворяться у так звані «кільця Венери», просядуть в друге підборіддя або почнуть звисати некрасивими брилами.

М’язи шиї, особливо передня поверхнева платизма, мають величезний вплив на зовнішній вигляд нижньої частини обличчя. Якщо платизма втратить тонус, то шкіра на шиї почне провисати і вже не буде виглядати молодо. Щоб це виправити, потрібно повернути природну довжину задньої поверхні шиї — зняти гіперспазми за допомогою масажу.

Що робити з «горбиком вдови», або «холкою»

Клієнтки часто приходять із проханням забрати це ущільнення в районі 7-го шийного хребця. Воно утворюється через скупчення жирової тканини, псує зовнішній вигляд і, безсумнівно, завдає шкоди здоров’ю: погіршується кровообіг мозку, стискаються судини, виникають головні болі.

Прибрати «холку» самостійно буде проблематично. Краще пройти курс масажу шийно-комірцевої зони, який покращує кровопостачання та розбиває жирові тканини. Для одержання вираженого ефекту необхідно зберігати періодичність і відвідати не менше 6-8 сеансів.

Чому не треба терпіти біль і пропускати сеанси

Немає потреби обговорювати результат, якщо у вас різні майстри і види терапії. Вам повинні подобатися сеанси, ви маєте отримувати задоволення і результат, а не біль і синці. Треба працювати над собою, але робити це на задоволення собі. Починайте підбирати терапію саме для себе — і будете відчувати справжнє щастя.

Головне, не пропускайте процедури: чим більше ви пропускаєте, тим гірший результат. Часто кажуть: «Я прийшла на масаж, допоможіть мені схуднути за 10 сеансів». Але при цьому терапія не довершується до кінця, люди переривають візити та зітхають, що їм ніщо не допоможе скинути вагу.

Бонус: масаж краси своїми руками

Що ви зможете зробити самостійно у себе вдома? Раджу спробувати масаж обличчя. Ритмічне натискання в певних областях призводить до того, що кров наповнює тканини, робить шкіру пружною і запобігає виникненню зморшок. Робіть погладжування по контурах зон, зазначених на фото, і обов’язково використовуйте зволожувальний крем або олійку.

Додатково можна робити масаж голови. Перед його початком нанесіть на волосся кондиціонер. Це зменшить тертя, яке може надати жорсткості кутикулі та привести до розщеплення кінців волосся. Голову потрібно масажувати усіма 10 пальцями. Робіть кругові рухи обережно, але при цьому досить твердо. Почніть від скронь, рухайтеся до маківки та завершуйте масаж на потилиці. Повторіть 3 рази протягом 5 хвилин.

А ви вже ходите на регулярний масаж? Чи вважаєте, що це — просто примха й ідеальну форму тіла можна легко підтримувати ранковою гімнастикою?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Я працюю масажистом і поділюся з вами секретами краси (Заодно розповім, чому майстер може залізти вам в рот)