in , ,

Вчені довели: всі чоловіки закохуються тільки в ту жінку, яка наділена цією рисою

Багато жінок не раз дають собі запитання: яким же панянкам віддають перевагу чоловіки? Тим, які на підборах і з макіяжем 24 години на добу? Чи, може, сильній статі подобаються тендітні, чутливі дівчата, яких потрібно оберігати? Насправді це все зовнішні атрибути. Чоловіків насамперед привертають ті, хто наділені лише однією рисою.

Це не ідеальний одяг, не великі груди, не ідеальний манікюр або накачані губи. І навіть не ноги від вух!

Увага! Дослідники стосунків після довгих і скрупульозних досліджень прийшли до висновку, що всі насправді закохуються в… щастя! Здивовані? А ми – нітрохи. Хіба це дивно, що і чоловіки, і жінки шукають радісну людину?

Випромінюючи позитивні емоції ми всім своїм виглядом даємо зрозуміти одне: з такою людиною будь-хто буде щасливий.

Читайте також: Мій мозок точно живе своїм життям. І ось 12 тому доказів

Погодьтеся, кожен з нас за природою трішки егоїст. І, вибираючи партнера, ми найперше думаємо про власне благополуччя. Дивлячись на щасливу людину, ми на підсвідомому рівні приходимо до висновку, що поряд з такою людиною кожен буде щасливим.

Звісно, що щастя для кожного – поняття дуже розмите. Але якщо узагальнити, то всі люди, в яких закохуються, мають ці якості:

1. Не “нависають”

Дивлячись на щасливу людину, ви відчуваєте легкість. Вона не сумує без приводу, не скаржиться на світ/уряд/злих людей. Їй добре завжди і всюди. Вона щаслива тільки від того, що живе в цьому світі й має можливість споглядати навколишній світ.

2. Посміхаються

чоловіки

Психологи провели цікавий експеримент. Респондентам показали частину фотографій, на яких люди посміхаються, а частина – на яких серйозні. Потім учасників експерименту попросили відповісти, хто їм здається більш привабливим. Результат не дивний: привабливими для них виявилися усміхнені люди.

3. Ставляться до людей краще, ніж інші

В офісі новачок? “Так? Якийсь він дивний”. Хлопець хоче познайомитися з вами на вулиці? “Придурок”. Як часто ми вішаємо “ярлики” ще до того, як дізнаємося більше людину! Тому високо цінуються люди, які максимально позитивно ставляться до тих, які нас оточують.

4. Вміють говорити не тільки про себе

чоловіки

З ваших соцмереж можна дізнатися, що вам подобається, а що ви терпіти не можете. Але що спілкування з вами може дати іншій людині? Якщо ви вмієте піднімати настрій, дарувати радість і викликати посмішку, то це дорого коштує!

5. Бачать хороше там, де інші бачать погане

Погана погода? Всі і так це бачать. Навіщо концентруватися на негативному, коли можна поговорити про приємне? Люди з такою позицією приваблюють тих, які їх оточують.

Уявімо, що чоловік запросив двох дівчат на один і той самий фільм. Стрічка виявилася не найкращою. Перша дівчина одразу сказала, що “це повний відстій” і скривила губи. Звичайно, наш кавалер відчув себе невдахою. А друга дівчина погодилася із супутником, що “фільм не дуже”, але запропонувала, припустимо, покращити враження від вечора філіжанкою кави. Вгадайте, в яку з панянок закохається чоловік?

Психотерапевт з Лондону Аллен де Боттон багато уваги приділяє вивченню стосунків між статями. В одній зі своїх статей він зробив висновок: “Інстинкти тягнуть нас до тих людей, які можуть зробити нас щасливими“.

Таким чином, можна зробити висновки, що чоловіки закохуються не в тих, хто абстрактно красивіший зовні, а в тих, хто може подарувати тепло і турботу! А ви згодні з цим?

Чому під очима з’являються темні кола і як від них позбутися

12 натуральних засобів, які допоможуть зберегти вашу шкіру молодою