Стародавній японський метод вилікує від усіх хвороб лише масажем пальців руки

Старовинна японська техніка масажу дзин-син-дзюцу вірить, що будь-яка хвороба нашого тіла бере свій початок у напруженні. І найкращий спосіб врятуватися від останнього – звільнити заблоковані енергетичні струмочки масажем рук. За цією теорією, кожен палець з’єднується із певним органом тіла чи емоцією. Тому треба вміти лише натиснути на окремо визначену точку та виконати м’який масаж пальців та рук, щоб відчути полегшення при певному болісному відчуттю.

Тутка сьогодні публікує для вас короткий путівник по найважливіших точках на пальцях та руках, щоби вам полегшало вже сьогодні.

1. 5 пальців

Кожен палець традиційно з’єднують з одним із внутрішніх органів та з його проблемами, які той може розв’язати:

  • Великий палець: пов’язується зі шлунком та селезінкою, зарадить при проблемах з травленням та головними болями. Допомагає боротися з депресією та травними проблемами.
  • Вказівний – відповідає за нирки та сечовий міхур. Розв’язує проблеми з болями у спині, зубним болем, воює з пригніченістю, страхами, дискомфортом в плечах та передпліччі.
  • Середній палець пов’язаний із печінкою та жовчним міхуром, звільняє нас від втоми, напруження в очах та сухого кашлю. Підтримує захисні сили організму, допомагає змагатися зі стресом, роздратованістю, нерішучістю та психічною нестабільністю.
  • Безіменний – відповідає за печінку та товстий кишківник, внормовує дихання, зарадить при стресові. Рятує від туги, негативного світосприйняття та відсутності сенсу життя.
  • Мізинець пов’язаний з серцем та тонким кишківником, рятує від закладеного горла та заспокоює нерви. На психологічному рівні допомагає при невпевненості в собі та розгубленості.

2. Кінчики кожного пальця

Натисканням на кінчики п’яти пальців, ви зможете полегшити звичні симптоми при нежитю, як от гарячка чи закладеність носа. Великий палець відповідає за діафрагму, вказівний та середній – за голову, безіменний – за вуха, а мізинчик – за сонячне сплетіння. Натискайте на кожен кінчик пальця по 20 секунд. Деякі практики впевнені, що така маніпуляція допомагає навіть при епілепсії та комі.

Читайте також: Як визначити хвороби людини по руках

3. 4 суглоби

Три точки знаходяться на рівні 2-ї та 3-тьої фаланги пальців та напряму пов’язані з вухами й очима. Втомлені очі, біль в очах, дзенькіт у вухах та біль у них проминуть, якщо масажувати ці ділянки. А ще прихильники акупунктури переконують, що самомажування цих ділянок здатне розв’язати численні порушення шлунково-кишкового тракту, особливо в дітей.

4. «Легеневий» меридіан

масажу

Ділянка проходить по всій поверхні великого пальця та спускається до зап’ястя. На ній почергово знаходяться точки, як показано на малюнку вище, тож почергово натискайте на них. Таким чином ви зарадите собі при загальному нездужанню – закладеності носа, чханні й ознобі. Ця зона також зв’язана з хребтом, тож знімає болі довкола спинного мозку.

5. Серце 7

масажу

Вона знімає напруження й тривожність, і переконали нас у цьому вчені ще у 2007-му році. За ними, особам, які очікували на операцію на серці, зробили масаж саме в цій точці – і тривожність пацієнтів як рукою зняло. Точка знаходиться якраз під ямкою на зап’ясті з внутрішнього боку. Приділіть масажу кожної точки по 1 хвилині на кожній руці – полегшення не забариться.

6. Внутрішні та зовнішні «ворота»

масажу

Щоб натрапити на цю точку, відміряйте трьома пальцями один дюйм вниз від зап’ястя. Тут, в самому серці зап’ястя, і знаходяться “ворота”. Сильно натисніть на неї – і симптоми нудоти, болю в шлунку та інші проблеми з травленням зникнуть. А згідно з цим дослідженням, “ворота” можуть назавжди допомогти подолати головні болі.

7. Точка долини руки

масажу

Знаходиться між вказівним та великим пальцями та лікарі-практики акупунктури певні, що вона ідеально знімає біль при мігренях, зубний біль та біль у плечах, болі в шиї. А ще вчені виявили, що після 6 тижнів постійного масажу зникли проблеми із закрепами.

8. Низ великого пальця

масажу

Розташована якраз при корені великого пальця, на перехресті з зап’ястям. Натискаючи на неї, ви зарадите організму при негараздах з верхніми дихальними шляхами. А ще вважають, що точка низу великого пальця допомагає нам керувати емоціями.

9. Тонкий кишківник 3

масажу

Точка знаходиться якраз під мізинцем. За сильного натискання знімає головні, вушні болі, болі в шиї. Саме в цій точці гармонізується енергія між сечовим міхуром і печінкою. А ще допоможе нам стати впевненішими в собі, незалежними, сильними особистостями та більш терплячими.

А ви вже колись відчували на собі ефекти точкового масажу? Чи допомагав він вам? Чи спробували б його?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Стародавній японський метод вилікує від усіх хвороб лише масажем пальців руки