Порівняльні фото, через які ви по-новому поглянете на світ!

Цей: незвичайний момент: ти сидиш в заціпенінні, бо перед тобою — порівняння двох об’єктів на фото! Це відчуття ні з чим не порівняти. І таке буває не щодня! Вмілі фотографи відшукали інші ракурси, котрі дивують Мережу.

Тутка і вас запрошує до перегляду! Насолоджуйся, дорогий читачу!

Різниця у рік життя собачати золотистого ретривера

Собаки — джерело нашої непідробної радості. А золотистий ретривер — і поготів. Та скільки часу ці милі цуцики залишаються маленькими?

Виявляється, ці малята дуже швидко дорослішають. За менш ніж рік верткий цуцик стає дорослим песиком, вірним своєму господарю. Погляньте на його перевтілення за 12 місяців!

Сучасний помідор та його прародич, який ріс 150 років тому

Сучасні помідори кардинально відрізняються від своїх пращурів. Щоб сподобатися сучасному покупцю їм довелося ой як змінитися! І стає дуже цікаво побачити, як виглядали продукти до людського втручання у їх життєвий цикл.

Під час археологічних розкопок однієї із закинутих ферм було знайдено мішечок із насінням помідорів. Науковці висадили його в землю — і вуаля. Давній томат геть не схожий на своїх нинішніх праправнуків, але він — натуральний та справжній. Правильно кажуть, що не варто судити людину за її зовнішністю. Ну, тобто томат!

Зустріч найнижчої та найвищої людини планети

Люди у своїй більшості або високі, або низькі — хоча і перші, і другі добряче через це комплексують. Та винятки відомі історії, як оця зустріч найнижчої та найвищої людини на планеті. Порівняння вражає!

Хе Пінпін заледве досягає 73 см, родом він з Китаю. Султан Кьозен зі своїми 2,51 см — повна протилежність першого. Він — селянин з Туреччини. Що й казати, порівняння ще те!

Скільки ж запитань породжує лапа тиранозавра та страуса ему!

Теорія, яка каже, що птахи мають за предків динозаврів, досить таки поширена сьогодні. І якщо декому вона видається вигаданою чи дивакуватою, вчені-палеонтологи знайшли їй логічне підтвердження. Та і ми самі почнемо в неї вірити, якщо поглянемо на гігантські лапи страуса ему та викопного Т-рекса.

Вірогідно, що тиранозавр — відомий хижак та володар найгостріших зубів, близько 66 мільйонів років тому населяв Південну та Північну Дакоту. А ему сьогодні вільно походжає по Австралії. Між цими тваринами — велика відстань та час, проте заперечувати подібність їх кінцівок безглуздо! А ще — їм обом не завадив би педикюр!

Читайте також: 16 дивовижних фотографій, які підтвердять, що все у світі відносне й пізнається в порівнянні

Чудесна трансформація осіннього кедра за 11 днів

Усім та кожному відомий кленовий сироп. Канадці та американці обожнюють додавати його до відомих млинців. У Північній Америці росте багато видів кленів, і саме з їх соку продукують цей ароматний смаколик. Окрім цього та своєї форми, клен тішить нас всією палітрою неймовірних кольорів.

Завдяки хлорофілу листя цього дерева пишно буяють усю весну та літо. І дивовижно, як швидко восени крона дерев стає полум’яною.

Страхітлива древня акула мегалодон у порівнянні з сучасною великою білою акулою

Справжні щелепи! Слава Богу, що мегалодони вже вимерли, а то б на канікулах нас з’їли живцем.

В епоху динозаврів все мало гігантські розміри. На картинці зображено порівняння щелеп древнього хижака й сучасної білої акули. І воно ошелешує: мегалодон значно перевершував сучасну хижачку. Дякуємо долі, що між нами дві тисячі років та багато-багато шарів ґрунту.

Південна та Північна Кореї не можуть бути більш відмінними, аніж сьогодні

Всім відомо, що сьогодні у світі є дві “Кореї” — Північна та Південна. Ви пам’ятаєте причини цього грандіозного розподілу? Під час холодної війни Захід та комуністи воювали за контроль над країною. Якщо конфлікт і припинився (вогонь більше не відкривають), розподіл досі актуальний. В наш час захід та схід Кореї — два різні полюси!

На півдні країни панує лібералізм та мир. Мешканці обожнюють попмузику, стежить за модними тенденціями сучасного світу. А північ? Там — не той світ, до якого ми звикли. Люди живуть без спілкування з рештою світу, без доступу до Інтернету. Крайній радикалізм.

Фото з Арктики сто років тому і сьогодні

Фото зняли на льодовику Свальбард. Ви спитаєте, де це? Він розташований на групі островів неподалік від Норвегії. Недалеко від Північного полюса — вже вдихаєте ту свіжість?

Користувачі мережі розділилися в думках: одні стурбовано похитували головами “Ой, погляньте, льодовик тане — глобальне потепління недалеко”, інші з ними не погоджувалися. За мешканцями регіону, так відбувається завжди: льодовики спочатку насуваються, а потім відступають. А потім знову повертаються! Кожен льодовик не схожий на інший! А ви б у таке повірили?

Порівняння вікна курця та не курця

Пасивне куріння сьогодні — актуальна тема. Люди, які курять, часто роблять це у себе вдома. І для них це нормально. На фото видно разючу відмінність між вікнами курця та не курця. Поглянувши на фото, можна уявити, що твориться в легенях тієї людини!

Двоюрідні родичі: скелет людини та скелет горили

За вченими, наші ДНК майже ідентичні до ДНК горили. А з огляду на те, як деякі люди поводяться, це правда. Та в чому ми так подібні?

Найперше порівняйте скелети людини та мавпи. Горила у 20 разів сильніша за будь-кого із нас. М’язи приматів сильніші, кістки міцніші. Та людина має одну суттєву якісну перевагу — добре розвинений мозок. Порівняйте маленький череп примата та наш великий!

Колосальна різниця між людською стопою та стопою слона

Лише поглянувши на слонів, ми одразу розуміємо, що вони належать до іншої вагової категорії, аніж ми. Та і по одному склепінню ноги слона видно, що Дамбо тупцяв на повній стопі!

Декотрі користувачі мережі заперечують, мовляв — це ми, люди, ходимо неправильно, адже завжди пересуваємося взуті. Тож, можливо, нам ще варто замислитися про схожість зі слонами!

Кажуть, що президенти старіють швидше. І це не вигадка

Нам усім відомо, що у кожного керманича країни за час його посади сивіють скроні. На початку всі вони щасливі та молоді, а до кінця терміну стають сумними стариганами.

На фото бачимо колишнього очільника США Барака Обаму: зліва — його перша промова, справа — остання. Важко не помітити, наскільки він посивів за час свого президенства. Як би страшно не було — та хто не мріє про крісло в Білому домі?

Неймовірні знімки мозку людини та мозку дельфіна

Подейкують, що дельфіни — морські Ейнштейни. І наука довела, що це справді так. Лише погляньте на головний мозок дельфіна Фліппера (справа) та людини (зліва).

Кожна звивина однозначно відповідає за щось розумне. У дельфінів мозок великого розміру, як і у людей. Хоча вони й не можуть розмовляти, але по-своєму спілкуються зі своїми родичами. Дельфіни розвинули супервміння — ехолокацію, завдяки якій через звук бачать предмети. А ще ці тварини вміють по-своєму розв’язувати різні завдання.

Звичайні легені та легені після COVID-19. Шок!

Хвиля хаосу уже минула, і медики починають потроху розуміти та зупиняти вірус COVID-19. Всім відомо, що він особливо сильно вдаряє по легенях. Та який вигляд воно має зсередини?

Хоч би що там було, вчені дослідили, що при важких формах COVID-19 залишає рубці на легенях. Медики припускають, що з часом вони розгладяться, але це лише питання часу: поживемо — побачимо. Зліва — здорові легені, справа — уражені коронавірусом.

Той самий знак влітку та взимку

Серед нас є багато людей, які обожнюють тепло, але є ще більше, котрим подобається зміна пір року. І сніг для них — обов’язкова умова!

Сноубордист з Канади, здається, знайшов ідеальне місце для свого хобі. Він сфотографувався під одним і тим самим знаком влітку та взимку! Оце так сніг!

Як птахи бачать предмети, а як люди

Птахи перевершують людину в єдиному — у вмінні літати. Та як вони бачать нас, там, з-під небес? Виявляється, наука сьогодні має на це чудове пояснення.

Зір — один з органів чуття, який найкраще розвинений у наших пернатих друзів. Саме завдяки йому вони знаходять собі їжу і пару. Задля цього природа наділила їх здатністю бачити предмети ще чіткішими, аніж вони є насправді. Вони можуть розгледіти незнайомі для нас відтінки.

Ейфелева вежа — тоді й сьогодні

Ейфелева вежа — безумовно найвідоміший пам’ятник у Франції. Можливо, ви не знали, та першочергово вона планувалася тільки для Всесвітньої виставки 1889, а потім її мали знести. Слава Богу, що тогочасним людям вистачило розуму цього не зробити.

Порівнюючи два фото, видається, що вежа абсолютно не змінилася. Та зараз ми відкриємо вам таємницю, яку від нас приховували десятиліттями: щороку Ейфелеву вежу покривають новим шаром фарби, щоб вона не іржавіла. Отак! Ну тут нічого дивного — метал потребує захисту.

Очі киці вдень та вночі

Звісно, коти — добрі друзі людини, та бути котом насправді класно, адже вночі твій зір загострюється. І як класно тоді полювати. Стережіться, сірі мишки — вам не втекти.

Як вам така серія порівнянь?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Порівняльні фото, через які ви по-новому поглянете на світ!