Ошо пояснює, що руйнує наше сексуальне життя

Важливо сприймати сексуальну близькість такою, якою вона є – неідеальною, але людською. Тоді ви ніколи не будете розчарованими.

Сексуальний потяг залежить від багатьох чинників. Так, він знижується, якщо ви втомилися, знаходитеся у стані стресу, депресії або відчуваєте будь-яку іншу негативну емоцію. А підвищується лібідо, коли ви почуваєтеся впевненими в собі, щасливими, сексуальними, коханими та знаходитеся у безпеці.

близькість

Щоб налаштуватися на близькість з партнером, можна використовувати різні речі. Наприклад, музику, свічки, еротичне відео чи прелюдії. Але інколи нічого не допомагає. А виною тут одна дуже поширена річ, яка сильно знижує лібідо людини.

За словами духовного гуру Ошо, варто припинити фантазувати про близькість, інакше ми можемо зруйнувати своє сексуальне життя. Він казав, що мрії та фантазії завжди набагато кращі, ніж реальність, адже в них немає жодних обмежень чи кордонів. Справжня сексуальна близькість не схожа на уявний статевий акт, вона може розчарувати.

Фантазії про близькість суттєво завищують наші очікування від партнера та самого статевого акту. Зрештою ці очікування не виправдовуються, і це вбиває будь-яке бажання.

Читайте також: Шлюб без сексу: залишитися чи піти?

Якщо ви постійно у своїх фантазіях уявляєте щось нереальне, то вже жодна людина чи ситуація не зможуть виправдати ваших очікувань.

Ошо також стверджував, що проблема криється в порнографічній продукції, оскільки вона формує у нас фантазії про дівчат з величезними грудьми, тонкою талією та гладкою шкірою на тілі без жодної волосинки. Ці дівчата готові на все, щоб задовольнити чоловіка. Однак така ідея близькості більш ніж далека від реального світу та справжніх жінок. І коли справа доходить до справжнього статевого акту, фантазії розбиваються об «сіру реальність».

Ошо акцентував на тому, що важливо сприймати сексуальну близькість такою, якою вона є – неідеальною, але людською. Якщо ви кохаєтеся без будь-яких фантастичних очікувань, то ніколи не будете розчарованими.

Реальна інтимна близькість чиста та прекрасна. Енергія, якою обмінюються при цьому дві людини, має магічний характер і необхідна для повноцінного життя.

Звичайно, у реалізації сексуальних фантазій та спільних з партнером еротичних фантазій у спальні немає нічого поганого. Головне не забувати про реальність, адже лише так ви отримаєте від вашої близькості максимум задоволення.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Ошо пояснює, що руйнує наше сексуальне життя