«Обличчя багатої дівчини» — новий тренд, який допомагає мати розкішний, але при цьому стриманий вигляд

На прикладах зірок розповідаємо, як виглядати багато та вишукано водночас.

Багаті люди необов’язково мають гарний смак. Тому вислів «дорого-розкішно» може мати й негативну конотацію: вульгарщина, несмак, фальшивість. Мало кому вдається поєднувати багатий спосіб життя та стриманість, вишуканість. Але саме в цьому і криється сенс нового тренду, який зветься «Обличчя багатої дівчини». На прикладах зірок розповідаємо, як мати багатий і вишуканий вигляд одночасно.

Як мати багатий вигляд

Намагаючись наслідувати кумирів Голлівуду, дівчата всього світу вдаються до пластики й навіть не приховують того, що лягали під ніж. Врешті жінки стають схожими одна на одну, гордо демонструючи майже ідентичні селфі в соціальних мережах. «Обличчя багатої дівчини» називають таким також тому, що на його створення доведеться віддати кругленьку суму. Адже ін’єкції краси чимало коштують.

Читайте також: 100 років тенденцій краси: як змінювалися тренди макіяжу кожне десятиліття з 1920-х по 2020-ті

Термін «Обличчя багатої дівчини» ввів пластичний хірург Дірк Кремер у 2019 році. Для дівчат, які прагнуть іти за трендом, характерні великі виразні очі, пухкі губи, чіткий овал обличчя, бездоганна посмішка, ідеальна шкіра, високі вилиці, довгі та густі вії. Загалом все як в Анджеліни Джолі.

Шкіра дельфіна

Гладка шкіра без найменшого ластовиння, родимки або прищика називається “шкірою дельфіна”. Вона виглядає настільки бездоганною, начебто над нею попрацював професійний ретушер. Погляньте, наприклад, на фото Белли Хадід. Шкіра сяє свіжістю та красою, ніби топмодель і не катує себе виснажливими модними показами, а лише спить до обіду та гуляє на свіжому повітрі.

Як виглядати по-багатому та мати шкіру як у всіх цих моделей? Боїмося уявити, скільки сироваток, кремів, лосьйонів та масок стоїть у них на поличці у ванній. Втім, тільки ними тут не обійтись. «Обличчя багатої дівчини» неможливо створити без ін’єкцій краси, пілінгів, біоревіталізації шкіри, ліфтингів та інших процедур. Зрештою отримуємо не обличчя живої людини, а відфотошоплену картинку.

обличчя багатої дівчини

обличчя багатої дівчини

Пухкі губи

Ще якихось 10 років тому лише селебріті могли собі дозволити накачати губи. Але зараз навіть студентки провінційних вишів збирають гроші зі стипендії, щоб піти до косметолога та ввести собі кілька міліграмів філерів. Не завжди після процедури обличчя має природний вигляд, іноді губи роздуваються так, мовби їх покусали бджоли.

обличчя багатої дівчини

Проте величезні губи-«вареники» нічого спільного не мають із «Обличчям багатої дівчини». Адже цей тренд – більше про стриманість та акуратність. Наприклад, Кайлі Дженнер знайшла собі гарного пластичного хірурга, котрий і підправив дещо у її зовнішності. Модель і бізнесвумен має тепер чіткіші вилиці, видалила жирові відкладення зі щік, зробила ринопластику й збільшила губи.

обличчя багатої дівчини

Голлівудські вилиці

Високі та гострі вилиці, як в Анджеліни Джолі, також називають голлівудськими. Вони мають благородний, витончений та багатий вигляд. У деяких салонах навіть є процедура «профіль Джолі». Роблять її за допомогою ін’єкцій філерами та видалення грудок Біша (жирових відкладень на щоках).

обличчя багатої дічини

Виразні очі

Для досягнення ефекту виразних очей необов’язково йти до лікаря, щоб змінити їхній розріз. Схожого ефекту можна також досягти завдяки доглянутим бровам, нарощеним віям та охайним стрілкам. Зараз у моді також «очі лисички» — мигдалеподібні очі, як у Кендал Дженнер.

обличчя багатої дівчини

Макіяж та догляд

Як мати багатий вигляд без допомоги пластичного хірурга? Вміло використовувати макіяж і дотримуватись правил догляду за шкірою обличчя. Наприклад, високі вилиці можна створити за допомогою контурингу обличчя. Ефект сяяння шкіри допомагає досягти хайлайтер. Пухкі губи – це завдання помади, а зробити очі виразними допоможуть тіні та підводка.

обличчя багатої дівчини

ТУТКА - Відпочивай корисно
«Обличчя багатої дівчини» — новий тренд, який допомагає мати розкішний, але при цьому стриманий вигляд