100 років тенденцій краси: як змінювалися тренди макіяжу кожне десятиліття з 1920-х по 2020-ті

Краса — поняття досить відносне. Те, що вважалося гарним та було у моді, наприклад, 100 років тому, зараз може викликати багато запитань. Стандарти та модні тенденції змінюються буквально кожне десятиліття! Британська мережа клінік косметичної хірургії Transform Hospital Group провела цікаве дослідження того, як змінювалися тренди в макіяжі протягом 100 років з 1920-х років по 2020-і. Погляньте, що з цього вийшло:

1920-ті

У 1920-ті збільшилася кількість жінок, які користувалися косметикою. У моді були червоні губи, набагато менші від свого природного контуру, і бліде обличчя. За допомогою рум’ян обличчя робилося більш круглим. Також особлива увага приділялася темним і пишним віям.

1930-ті

На макіяж 30-х років великий вплив зробив Голлівуд. Завдяки актрисам увійшли в моду тонкі брови.

1940-ті

у моді

У воєнний час у Великобританії був дефіцит косметики. У хід йшли народні засоби: буряковий сік замість помади та палений корок замість туші. Брови були природними середньої товщини. Тон обличчя теж природний.

Читайте також: 9 застарілих зачісок та відтінків волосся, якими ще досі грішать жінки

1950-ті

у моді

У ці роки був популярним макіяж в пастельних тонах, добре окреслені брови дугою, пишні вії з рясно нанесеною тушшю.

1960-ті

У ці роки була популярною товста підводка, завдяки Твіггі в моду ввійшли накладні вії. Жінки почали використовувати консилер для маскування прищів і темних кіл під очима.

1970-ті

у моді

У макіяжі активно використовувався бронзатор. Сяйво шкіри підкреслювалося перламутровою пудрою. У моді були мерехтливі кремові тіні для повік і прозорий блиск для губ.

1980-ті

у моді

Епоха кольору! Яскраві тіні, кольорова туш, жирна підводка як на верхній, так і на нижній повіці, сміливі відтінки помади та густі природні брови.

1990-ті

у моді

Тут на арену вийшли губи пурпурових, бордових і коричневих відтінків, а також темні окреслені брови, зазвичай дуже тонкі.

2000-ті

у моді

Найвідоміший макіяж цих років — це сині тіні, матова помада та багато блиску для губ. Брови чіткі та вищипані.

2010-ті

у моді

Макіяж 2010-х – це щільна тональна основа та скульптурування обличчя з використанням засобів для контурингу та хайлайтера. З тінями можна було експериментувати, а губи у моді були пухкі.

2020-ті

у моді

В тренді — природність та доглядові процедури для обличчя, адже красиву шкіру не треба приховувати під товстим шаром тонального крему. Популярні універсальні продукти, які економлять час на макіяж.

Фото: freepik.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
100 років тенденцій краси: як змінювалися тренди макіяжу кожне десятиліття з 1920-х по 2020-ті