7 речей, що допомагають індійським жінкам зберегти красу

Ще змалку дівчаток з Індії навчають доглядати за собою, підтримувати здоров’я та красу тіла. Натуральна їжа, позитивний світогляд, вони насичуються знаннями про природну красу та роблять усе найкраще для свого тіла — і воно їм за це віддячує довгою красою.

Тутка вивчив, як індійкам вдається на довгі роки зберігати молодість та красу, тож спішимо поділитися їх секретами з вами.

Індійські жінки підтримують природну красу

Індії

Переконані, що жінка красива в будь-якому віці. Тож не вдаються до ін’єкцій краси чи пластичних операцій.

У щоденному догляді використовують природні складники

Куркума та троянда — два найважливіші компоненти щоденного догляду індійських жінок. Куркума має протизапальні властивості, які корисні як для шкіри, так і для травної системи. Троянда допомагає заспокоїти шкіру та широко застосовується у домашніх засобах краси, як і для педикюру.

Читайте також: Хто такі піраха — люди, які живуть одним днем і вважаються найщасливішими на планеті

Самі створюють собі макіяж

Жінки в Індії не надто часто вдаються до макіяжу. Однак не нехтують макіяжем з природних матеріалів — він менше шкодить шкірі та має природні складники. Здавна жінки самостійно виготовляли домашній барвник — сурму. Вони опускали ватний диск у розтоплене масло та запалювали. Потім накривали полум’я металевою пластиною, яка покривалася сажею. Саме останньою жінки наводили контур очей.

Вони переконані, що краса починається зсередини

Індії

Індійки вірять в те, що тіло та душа тісно між собою пов’язані. Якщо голова свіжа, не обтяжена стресами, це обов’язково відіб’ється на тілі позитивними звичками, здоровим способом життя, через профілактику хвороб. Вони медитують, практикують дихальні практики під час масажів. Жінки впевнені: достатня кількість сну повертає красу та відновлює здоров’я.

Широко поширення набувають органічні засоби для волосся

Індії

Дівчатка змалку починають дбати про волосся — їм цю науку передають ще матері. Волосся заплітається, намащується олійками, та з часом виростає довге й блискуче. Індійські жінки для краси волосся найчастіше використовують олію амли та гібіскус.

А ви колись користувалися цими засобами? Чи маєте якісь інші поради для краси? Діліться ними у коментарях.

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
7 речей, що допомагають індійським жінкам зберегти красу