Люди забули про задній план на своїх фото й опублікували їх в Інтернеті

У цифровому світі ми щодня робимо безліч фотографій, а публікуємо лиш декотрі з них. Та наші 17 героїв пропустили маленьку деталь на фото та залили їх у мережу. І, завдяки їм, ми маємо з чого посміятися.

1. Раз побачив — більше не забудеш

На перший погляд — звичайнісінька світлина, та якщо ближче придивитися, то зліва видніється крихітна фігура чоловіка, який осідлав жінку. І щоб довершити образ, йому бракує лише ковбойського капелюха. Іго-го-го…

2. Ідеальне групове фото

Ціла банда красунь знімалася для групового фото на пляжі, аж тут позаду них засвітився якийсь чолов’яга.

3. Яка мила пара

Зізнаймося чесно: яка мила пара! Ага, звісно, люди також мають дуже гарний вигляд. Закоханій парочці на задньому плані не до камер – за що ми її і любимо.

Читайте також: 10 фотографій, все найцікавіше яких приховане на задньому плані

4. Фото з песиком

Собачка хотів сфотографуватися з господинею — що ж тут поганого? Та йому це не дозволили увійти до будинку, тож улюбленець викручувався, як міг!

 

5. Там — ніжка дитина… Повторюємо — ніжка!

Ми не засудимо вас за те, що на цьому фото ви побачили щось інше. Признаємося: ми теж так подумали! Та, уважно придивившись до фотографії, зрозуміли: там ніжка малюка.

6. Яке полегшення!

А у вас є такий друг, який ніби народився для того, щоб зруйнувати кожне ваше фото? То познайомте його з хлопчиною у нас на знімку.

7. І тут до тебе нарешті дійшло!

Дівчата робили милі селфі для соцмереж і не помітили візит непроханого гостя. Павучок і собі захотів селфі, та одна дівчинка страшенно налякалася. На щастя, вони не видалили цей знімок. Отож, всі привітайтеся з Павучкооом!

8. Він дійсно кидає дитину?

Ми кілька разів придивлялися до цього фото й досі не можемо сказати, чи кидає він ту дитину чи ні? А може, так і треба робити? Сподіваємося, з малюком все гаразд.

А у вас були такі смішні фото? Поділіться ними з нами.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Люди забули про задній план на своїх фото й опублікували їх в Інтернеті