Еліксир молодості: 6 легких напоїв, що зберігають красу і здоров’я

Чи Знали ви, що молодість можна зберегти за допомогою включення в раціон правильних напоїв. Вчені — експерти з антиеджингу — склали список корисних легких напоїв для продовження краси та здоров’я. Як виглядає еліксир молодості? Тутка розповість в цій статті.

Еліксир молодості, також відомий як еліксир життя, безсмертя або довголіття — легендарне зілля або напій, здатний необмежено продовжити життя, і зазвичай також надати вічну молодість. Еліксир молодості існував у легендах багатьох культур світу. В Європі еліксир молодості часто був одним з головних об’єктів пошуків алхіміків, де він часто асоціювався з філософським каменем або (також як і в китайській культурі) з рідким золотом.

Ми звикли думати, що молодість, краса і здоров’я доступні лише багатим людям. Однак при комплексному підході до свого організму кожен з нас може довго бути бадьорим.

Вода

Не хліб всьому голова, а вода. Тільки ця біла рідина здатна зволожувати нашу шкіру і наповнювати її рідиною. Які б круті і дорогі креми ви не купували, недостатня кількість рідини в організмі призведе до її поступового в’янення.

Зелений чай

молодість

Цей напій захищає від старості і вікових змін. Його катехіни перешкоджають зростанню ракових клітин. Дві чашки зеленого чаю здатні позбавити вас від розумових розладів і погіршення пам’яті.

Морквяний сік

Тільки мова йде зараз про свіжовичавлені соки. Лютеїн в морквяному соку перешкоджає розвитку атеросклерозу і хвороби Альцгеймера.

Какао

молодість

Напій з дитинства, який перешкоджає віковим змінам. Це все завдяки флавоноїдам, які зберігають молодість судин і серця.

Гранатовий сік

Склянка гранатового соку в день поліпшить стан шкіри, суглобів і кісток. Він дуже корисний для серцево-судинної і нервової систем.

Відвар шипшини

молодість

В ньому великий вміст вітаміну С, який стимулює поліпшення роботи імунної системи. Також шипшина зміцнює кісткову тканину.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Еліксир молодості: 6 легких напоїв, що зберігають красу і здоров’я