Чому після їди не варто пити каву?

Ми всі конче потребуємо горнятко запашної кави після сніданку та капучино чи лате після перекусу, чи не так? А міцне еспресо – щоб змити з зубів залишки важкого обіду та якось втриматися в ритмі впродовж решти робочого дня. Але подумайте про те, що така звична «перерва на каву» може дуже згубно позначитися на здоров’ї та самопочутті. І це справді так – смакування улюбленим напоєм після їди дуже впливає на вигляд та гарне самопочуття.

Тутка не може уявити жодного дня без гарячої кави, тож ми вирішили дізнатися, чому варто припинити пити цей збадьорливий напій після їди.

1. Кава може пересушити шкіру

кави

Горнятко запашної кави вранці справді допоможе прокинутися та багато в чому корисне для здоров’я. Та споживання її одразу після їди перешкодить організму одержати всі поживні речовини з їжі та перешкодить засвоюванню заліза на 80 відсотків. А за останнього фактору, тобто недоотримання організмом заліза, страждає все тіло, а особливо негативні результати відбиваються на шкірі. Вона може стати блідішою та сухішою, аніж зазвичай, стануть помітними зморшки.

2. Можуть руйнуватися зуби

Кава після їди сповільнює властивість організму засвоювати найважливіші мікроелементи, в тому числі кальцій. Він природно втрачається через волосся та шкіру – через піт та сечу. А споживання кавових напоїв провокує більш посилене вимивання кальцію, і якщо його кількість не поповнюється їжею, організм забиратиме цей елемент з кісток та зубів. А затим зубки стають темнішими, крихкими, ясна запалюються.

Читайте також: Що станеться з організмом, якщо першим вранці випивати горнятко кави

3. Зростає рівень поганого холестерину

кави

Можливо, скибка хліба з товстим шаром масла на ньому – не надто здорова їжа, особливо з горнятком кави. До того ж ця навичка ще і призводить до стрибка холестерину! Численні дослідження виявили, що олії, знайдені в каві, впливають на здатність нашого тіла регулювати рівень холестерину. Тож, як не дивно, наш улюблений напій стає тим самим призвідником високого холестерину!

4. Це не дуже корисно для волосся

кави

Навіть якщо ваш режим харчування – збалансований та багатий на всі потрібні вітаміни та мікроелементи, гаряча кава після їди не дозволяє тілу поглинути всі потрібні мікроелементи. Через це страждає увесь організм, особливо волосся. За нестачі заліза тілу важко утримувати в собі кисень, а останній відновлює клітини, які відповідають за ріст волосся. Таким чином вражається і шкіра голови, що неминуче призводить до випадіння волосся.

А скільки кави ви випиваєте щодня? Чи п’єте каву після їди?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Чому після їди не варто пити каву?