8 незначних звичок, які допоможуть вам у боротьбі із зайвою вагою

Втрата ваги — справа повільна, і ми так бажаємо знайти засоби, щоб прискорити її. Тож люди, які виснажуєте себе суворими дієтами, записуйте інші ефективні способи спалення калорій, пригнічення апетиту та закріплення м’язової маси.

Тутка зібрав кілька розумних лайфхаків, як легше худнути. І поспішає поділитися ними з вами.

Запаліть свічку

ваги

Уявіть ванільний аромат, який випромінює свічка. Солодко, хіба ні? Ваніль, така популярна серед любителів морозива і випічки, здається, аж ніяк не пов’язується із втратою ваги. Та, виявляється, якщо тривалий час вдихати цей аромат, він пригнічує апетит, бореться з нашим бажанням з’їсти щось солодке, наприклад шоколад. Тож варто наповнити дім запахом ванілі, і шкідливі перекуси не матимуть жодного шансу.

Їжте овочі та фрукти зі шкіркою

ваги

Нікого не здивуєш тим, що споживання овочів та фруктів корисне для нашого здоров’я. Та від них буде ще більше користі, якщо споживати їх зі шкіркою. Багата антиоксидантами й клітковиною, остання надовго забезпечує відчуття ситості й запобігає переїданню. Корисні бактерії, які мешкають у мікрофлорі шлунку, харчуються цими речовинами й виділяють жирні кислоти, що також відповідають за почуття ситості.

До того ж споживання овочів і фруктів зі шкіркою попереджує рак та розвиток хвороби Альцгеймера.

Читайте також: 8 простих вправ, завдяки яким шия та плечі набудуть витончених форм

Повісьте дзеркало там, де їсте

ваги

Науковці певні: якщо під час процесу споживання їжі дивитися на себе в дзеркало, ми не зможемо багато з’їсти. У експерименті взяло участь 185 студентів, половина їла фруктовий салат, інша — ласувала шоколадним тортом. Ті, хто їли торт перед дзеркалом, геть не вподобали цей процес, на відміну від іншої половини. Мабуть, так свідомість сама себе засуджує за споживання нездорової їжі або переїдання.

Розтягнення

ваги

Переваг рівної постави безліч: ви стаєте стрункішими, вищими, укріплюються м’язи черевного пресу. Навіть збільшується кількість життєвої снаги й зникає депресія після дієти. І якщо ви справді натренуєте цю звичку — не позбудетеся вже від неї ніколи.

Дрібні механічні рухи

Постукування, посвистування тощо — це дрібні механічні рухи, які ми виконуємо впродовж дня. А вони, виявляється, також спалюють калорії — від 100 до 800 щодня. Тож заохочуємо вас повторювати такі маленькі “вправи” щодня.

Вживайте вітамін D

ваги

Цей вітамін не лише допомагає посилити захисні сили організму, укріпити зуби і кістки, він також впливає на підшкірний жир. Він успішно перешкоджає нагромадженню жирових клітин, продукує гормон радості — серотонін, і на відмінно робить свою роботу. Тож включіть до раціону більше грибів, яєць і риби.

Носіть взуття на високих підборах

Вірте цьому чи ні, та взуття на високих підборах усе тіло тримає в тонусі. По-перше, хребет (а це вже непросте завдання), тримає в тонусі всі м’язи. І навіть просте ходіння на високих підборах вносить свою лепту у справу щоденного спалення жиру. Та все ж не варто забувати, що таке взуття щодня шкідливе для нашого здоров’я.

Їжте більше гострої їжі

ваги

Додайте “вогню” до свого раціону: пряні страви пригнічують апетит та збільшують витрачання енергії. Наприклад, чорний перець запобігає утворенню жирових клітин, імбир і кориця регулюють кількість цукру в крові, куркума і тим’ян спалюють жир, а каєнський перець прискорює метаболізм. Ну і не забуваймо, якими ароматами вони насичують їжу.

А якими методами втрати ваги користуєтесь ви?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 незначних звичок, які допоможуть вам у боротьбі із зайвою вагою