7 причин припинити спати з мокрим волоссям

Спати з мокрим волоссям не така вже й безневинна звичка. Якщо дуже любите мити голову у вечірній час, наші причини змусять вас переглянути свій щоденний режим дня і почати сушити волосся перед відходом до сну.

Спати з мокрим волоссям

Тутка визначив, як саме сон з вологим волоссям впливає на ваше здоров’я і красу.

1. Може спричинити подразнення шкіри

Вас колись турбувало це нестерпне відчуття сверблячої шкіри? Часто нарікаючи на шампунь, причина може критися саме у полюблянні лягати спати з мокрим волоссям. А лупа з’явиться саме від контакту шкіри голови й вологої подушки. А мокре середовище — найбільш сприятливе для розвитку бактерій.

Читайте також: Тест, який розповість про тебе навіть те, в чому ти боїшся зізнатися собі

2. Призводить до заплутування волосся

Спати з мокрим волоссям

Вологе волосся дуже вразливе, і в такому стані, ще й під час сну воно дуже заплутується. А спробуйте вранці розчесати таку заплутану шевелюру!

3. Спровокує головні болі

Спати з мокрим волоссям — приректи себе на головний біль вранці. На думку експертів, мокра шевелюра природно знижує температуру тіла, а воно вночі хоче навпаки зігрітися. Інші відстоюють позицію, що лягати спати з вологим рушником на голові призведе до повного безсоння.

4. Чинить ризик пошкодити волосся

Звісно, ви скажете, що всі зазначені проблеми — не така вже й біда. Та подумайте про стан свого волосся, який однозначно постраждає! Мокра подушка ще більше пошкодить волосся. Не полінуйтеся і висушіть волосся перед сном, щоб зекономити гроші на засобах від посічених кінчиків!

5. Волосся не зможе набути природного об’єму

Тонке волосся так потребує об’єму. Для такого типу волосся спати з мокрою головою — вирок. Якщо регулярно лягати спати й не сушити перед цим волосся, воно так і не матиме шансу стати пишним.

6. Одна з основних причин посічених кінчиків

Спати з мокрим волоссям

Як часто перукар радить вам підстригати посічені кінчики? А спати з мокрим волоссям напряму призведе до проблеми з посіченими кінчиками: вологе, воно значно більше піддається руйнуванню, коли ви крутитеся і повертаєтеся під час сну.

7. Призводить до подразнення шкіри

Мокре волосся вночі впливає не лише на шкіру голови, але й на шкіру обличчя. Повертаючись уві сні, вологе волосся контактує за шкірою, на котрій (за високої температури у спальні) можуть виникнути висипання та розмноження бактерій.

Коли ви зазвичай миєте голову — вранці чи перед сном? Чи відомі вам інші негативні сторони спання з мокрим волоссям?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
7 причин припинити спати з мокрим волоссям