7 продуктів, які борються з целюлітом

80-90% жінок на певному етапі свого життя виявляють у себе целюліт. Попри те, що науці сьогодні відомо безліч методів боротьби з цією проблемою, як от лазерна терапія, операція тощо, вони неприємні й досить дорогі. І найкращий варіант боротьби з ненависною “апельсиновою шкіркою” — це споживати такі продукти, які в цьому і допоможуть.

Тутка з’ясував, яка їжі нещадно розбиває целюліт і не дає йому жодного шансу.

1. Диня

целюліт

Чому вона дієва: Диня на 91% складається з води і є чудовим діуретиком.

Користь: Згідно з останніми дослідженнями, сік дині розщеплює потовщення на стегнах. 40 здоровим жінкам віком від 31 до 50 років впродовж 56 днів давали пити сік з дині, і останні втратили значну частину целюліту в цій ділянці. Річ у тому, що диня не має ні жирів, ні холестерину, поповнює запаси глюкози в організмі.

2. Чорний шоколад

целюліт

Чим він дієвий: У чорному шоколаді містяться антиоксиданти.

Користь: Антиоксиданти розбивають клітини, які формують целюліт. Підтримують кровоносну систему, сприяють припливу крові до ділянок, де утворюється “апельсинова шкірка”.

3. Шафран

Чим він корисний: Шафран славиться протизапальними властивостями, посилює кровообіг до ділянок, де ростуть жирові клітини.

Користь: Шафран сприяє припливу крові до проблемних зон, від чого целюліт стає менш помітним. Стимулює тонус м’язів, забираючи горбики з-під шкіри. Тому шкіра виглядає м’якшою і ніжнішою.

Читайте також: 7 щоденних звичок, які забивають пори

4. Чорниця

Чим вона дієва: Багата на корисний антиоксидант — антоціанін.

Користь: Споживання чорниці запобігає перетворенню жирів на холестерин. Посилює відтік лімфи та токсинів, що спричиняють целюліт. Чорниця прискорює утворення клітин та покращує вигляд шкіри.

5. Каєнський перець

Чим він дієвий: Рослина прискорює механізми спалення жиру в організмі.

Користь: Виводить токсини, що накопичилися в жирових клітинах під шкірою і провокують целюліт. Допомагає у відновлення нових тканин. Каєнський перець багатий вітаміном В6, який власне і виступає будівельним елементом для сполучної тканини.

6. Часник

Чим він дієвий: Посилює приплив і циркуляцію крові.

Користь: Часник широко застосовується при лікуванні ожиріння, а також у лікуванні шкіри при целюліті. Раціон, багатий на часник, сприяє очищенню організму від токсинів, які провокують утворення “апельсинової кірки”.

7. Кіноа

целюліт

Чим вона дієва: Допомагає розщепити жирові клітини, що і формують целюліт.

Користь: Бере участь у спаленні надмірного жиру в організмі, знижує накопичення жирових клітин. Мінерали в речовині сприяють виробленню колагену в організмі, підтягують шкіру, роблять її еластичною.

А ви споживаєте ці продукти?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
7 продуктів, які борються з целюлітом