7 методів для того, щоб забути про вросле волосся

За словами більшості жінок і чоловіків, вросле волосся призначене для одного — дратувати нас. Та чим воно є насправді? Волосинами, які ростуть не назовні шкіри, а під неї, спричиняючи цим самим нам дискомфорт, свербіж та біль. Найчастіше з’являються на місці, де росте борода, під пахвами й на ногах. То що порадите з ними робити, — спитаєте ви, якщо навіть після видалення вони знову ростуть неправильно?

Тутка напише про прості правила, які допоможуть звільнитися від цього надокучливого волосся. Все ж, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем.

Підготуйте шкіру

вросле волосся

Рекомендується вмити обличчя гарячою водою, і якщо збираєтесь наносити віск, скористайтеся очищувачем для обличчя. Нанесіть пом’якшувальну пінку чи гель: вони допоможуть волоссю не вростати. Не маєте таких засобів — скористайтеся гарячим рушником.

Визначте правильний напрям гоління

За яким напрямом треба голити волосся — за його ростом чи проти нього? Таке питають всі і завжди. Насправді якщо голити проти росту волосся, ви досягнете кращих результатів. Та за чутливої шкіри, щоб уникнути подразнення, краще голити волосся за його ростом.

Читайте також: 6 порад від фахівців, як перемогти погану звичку та замінити її на добру

Вросле волосся не вищипуйте пінцетом

Звісно, спокуса велика, та не можна вищипувати його пінцетом. Так можна порушити процес загоєння і навіть призвести до інфекцій. Прикладіть до ділянки з врослим волоссям гарячий компрес чи рушник — пори відкриються і воно з’явиться назовні на шкірі.

Не наносьте віск на уражену ділянку

вросле волосся

Найкраще при врослому волоссі — не наносити на нього віск, натомість зробити цю процедуру тоді, коли вросле волосся зникне. Якщо останнє вростає постійно, варто подумати про консультацію лікаря.

Регулярно скрабуйте шкіру

Скрабування шкіри дуже корисне для неї, воно підтримує її “у формі”. І, звісно, основний “козир” процедури — відлущування змертвілих клітин. І саме через надмірну кількість останніх волосинам важко “вигулькнути” на поверхню шкіри… тож і ростуть вони всередину.

Не натягуйте шкіру

вросле волосся

Задля кращого гоління часто радять “натягувати” шкіру. Порада слушна, та якщо шкіра чутлива і схильна до врослого волосся, цього варто уникати.

І знову — уникайте воску

вросле волосся

Якщо надто любите процедури з воску — готуйтеся до проблем з врослим волоссям. І сьогодні по світу відомі тренди, коли люди, виступаючи за природність, відмовляються від гоління взагалі. Та навіть Джулія Робертс продемонструвала всім на червоній доріжці свої волосаті пахви… то чому б і ні?

А шо ви порадите тим, хто страждає на вросле волосся? Поділіться з нами в коментарях.

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
7 методів для того, щоб забути про вросле волосся
12 правдивих ілюстрацій від художниці, яка рве на шмаття стереотипи про жінок