6 частин нашого тіла, які ви, мабуть, миєте неправильно

Наша шкіра — пристановище для 1,5 млрд бактерій. Та не всі шкодять нам — без декотрих просто неможливо обійтися. Саме тому одні частини тіла мити з милом не можна, а інші просто необхідно щодня ретельно вимивати.

Тутка розуміє, як важливо приділяти увагу чистоті нашого тіла, тож сьогодні ми знайшли, як правильно його мити. І якщо ви хочете запобігати утворенню прищів — не пропустіть бонус наприкінці статті.

1. Стопи

Стопи — одна з частин організму, яку необхідно мити з милом. Та багато людей нехтує правильним доглядом за ними, вважають, що вони за замовчуванням самотужки миються мильними струмочками, які стікають з тіла. Однак не варто забувати, що саме між пальцями ніг причаїлися хвороботворні грибки.

Тому дерматологи рекомендують не лише мити ноги з милом, але й щодня використовувати пемзу.

мити

Не забувайте про ретельне миття ділянок між пальцями ніг — незалежно від типу взуття та видів шкарпеток, які ви носите. Щоб перешкодити поширення бактерій та мікроорганізмів, обережно вимийте пальці ніг з милом та витріть насухо рушником.

2. Потилиця

Ця частина нашого організму часто пітніє та зволожується, особливо якщо у вас довге волосся та ви регулярно займаєтеся спортом. Саме в таких сприятливих умовах розмножуються бактерії. Тому важливо ретельно мити задню частину шиї та навіть проходитися по ній ексфоліантом, щоб запобігати поширенню мікроорганізмів.

3. Очі

мити

Мити очі милом не варто, адже воно подразнює слизову оболонку ока. Найперше пам’ятайте, що завдяки сльозовим залозам око здатне саме себе очищувати та захищати від чужорідних тіл та інших подразнювачів.

Безпечний спосіб очистити повіки та шкіру навколо очей — скористатися дитячим шампунем без запаху. Змішайте 1/2 чайної ложки засобу із теплою водою, перемішайте у посудинці, промокніть ваткою та проведіть по очах. Повільно протріть повіки (вперед-назад), опісля сполосніть водою.

Читайте також: 9 гігієнічних звичок, яких ви помилково додержуєтесь

4. Пахви

Дерматологи наголошують, що пахви треба ретельно мити щодня. Адже саме тут, у заглибинки та борозни, легко потрапляють бактерії, сміття, залишки поту, які там активно розмножуються. Пах — це одна із найбільш чутливих ділянок тіла. Мийте його делікатними засобами, зволоживши ними шматок тканини.

5. Під нігтями

мити

Під нігтями проживає безліч бактерій, і простим миттям рук їх не вимити. Лікарі радять змочити бавовняну паличку в теплій воді та провести нею під нігтем — так ви легко вичистите цю ділянку і від мікроорганізмів, і від видимих забруднень.

6. Руки та ноги

мити

Якщо вони не надто забруднені, руки та ноги не потребують занадто частого миття. Шкіра на цих ділянках не продукує достатньо жиру, тож часте миття милом пересушить їх.

Бонус: Помийте тіло перед використанням шампуню

мити

Кондиціонер для волосся може спричинити подразнення шкіри та подальше утворення прищів. Щоб уникнути будь-яких побічних впливів шампуню та кондиціонеру на шкіру, доктор Дей рекомендує: “Нанесіть на голову шампунь, змийте, нанесіть кондиціонер, вимийте тіло, змийте одночасно і кондиціонер, і засіб для миття тіла одночасно”.

А які частини тіла ви мили неправильно?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
6 частин нашого тіла, які ви, мабуть, миєте неправильно