18 людей, чиї історії про відвідини лікарні не гірші за жарти з гумористичних шоу

Не завжди наші відвідини до лікаря проходять так, як це було заплановано напередодні. Несподівані, часом навіть анекдотичні казуси трапляються з нами й у черзі до лікаря, і навіть у його кабінеті. Іноді й самі медики не проти пожартувати разом із пацієнтом: не дарма ж про медичний гумор давно складають легенди.

Ми в Тутка щиро раді за людей, які не хвилюються перед кабінетом лікаря. Втім, часом курйозні ситуації відбуваються і з найбільшими сміливцями.

 • У четвер пішов по медичну довідку на права. Лікар: «Свідомість втрачаєте, координацію?» Я: «Не пригадую такого». Лікар: «Ага, отже на пам’ять скаржитесь?»
 • Нещодавно народила дитину. Сам процес пройшов напрочуд швидко і без ускладнень. Перше, що після закінчення сказав лікар, було: «У вас така матка-акробатка».
 • Я, зітхаючи: «Міжхребцеві грижі? Що ж тепер робити???» Інтерпретологиня МРТ, незнайома сувора пані-лікарка, передражнюючи: «Що робити, що робити… Зняти зі своєї шиї усіх спиногризів, щоб хребет не ущільнювався, і почати дбати про себе». Такого експрес-курсу психотерапії за вартістю МРТ у мене більше не було.

 • Прийшов до поліклініки. Поки дівчина робила щеплення, я сів біля вікна. Тепле весняне сонце так приємно світило, що я одягнув окуляри та розкинувся на стільці, заплющивши очі. Розплющив очі від того, що переді мною стояло чотири переляканих лікарів, які дивилися на мене й питали, чи все зі мною добре.
 • Сиджу в стоматолога. Повісила куртку в шафу, за 5 хвилин туди заходить дівчина-лікар, каже адміністратору: «Я туди». І зникає, попередньо пошумівши чимось зо хвилину. Нарнія у стоматології.
 • Лікарка виміряла тиск: “Ой!” Я: “Скільки?” Лікарка: “Не скажу!”

Читайте також: 20 історій про людей, чия професійна деформація перейшла всі допустимі межі

 • Пішла до гінеколога. Там бабуся прийом завжди проводила. Заходжу по черзі, а там – тра-та-та-там – мій однокласник. Хотіла дати задній хід. Не вийшло. У результаті на огляді в кріслі говорили про однокласників.
 • Якось хірург провалив мою операцію на коліні та запропонував зробити ще одну безплатно, щоби все виправити. Ось так через тиждень я знову опинився на операційному столі. Якраз у той момент, коли я вже був майже у відключенні, я запитав: «Хто той розумник, який підбирав фонову музику?» Я заснув під звуки пісні зі словами: «Зроби це зі мною ще раз. Одного разу ніколи не буває достатньо». Вся операційна команда просто лягала від сміху.
 • Лежу в лікарні, у травматологічному відділенні, довкола старі бабусі та дідусі. І знаєте, чим я займаюся вечорами? Влаштовую їм перегони на інвалідних візках! Бабуськи кричать від захоплення та просять “перемкнути на 3-ту швидкість”. Лікарі шоковані, медсестри бігають із заспокійливим, а нам весело! А ще їмо кіндери та обмінюємося іграшками.

 • Нещодавно зробили лазерну деструкцію шийки матки. Щодня ходжу обробляти зеленкою. Вчора мій лікар, зігнувшись наді мною, примовляла: «Чаклую, чаклую. Заживай, заживай».
 • Все ж найфеєричнішою для мене стала фраза мого гінеколога, звернена до інтернів: «Погляньте, там цікаво».
 • Минулого року мені робили операцію на врослому нігті. У той момент, коли лікар збирався вводити знеболювальне, він сказав: «Обіцяю, боляче не буде. Ну, принаймні, мені».

 • На УЗД під час другої вагітності (другої!) у мене несподівано виявилася вроджена відсутність однієї нирки. Лікарка панікує, я регочу: 30 років з однією ниркою прожила — мабуть, і далі житиму. Приходжу з результатами УЗД до свого гінеколога. А він наш сімейний лікар, ще мене у моєї мами приймав. Віддаю результати, кажу: «Дядьку Володю, маю претензії: здається, ви тоді не все дістали». Гінеколог незворушно розглядає висновок й каже: «Це ти тату своєму претензії подавай: він, мабуть, не все поклав».
 • Нещодавно знайомий терапевт розповідав. Їхав він в автобусі на роботу та думав лише про те, як купити булочку з кефіром в магазині. І ось його зупинка, він намагається вийти, але його збиває з ніг бабуся, яка різко схопилася з сидіння. Відштовхуючи всіх та все, вона полетіла до виходу. Такій силі позаздрить, мабуть, тягач, який перетягував гаубиці під час війни. Мій колега, оговтавшись, виходить і йде в магазин, а потім до себе на роботу в поліклініку. А тепер вгадайте, хто був у нього першим на прийом зі стогонами та скаргами на те, як все тіло болить і вона ледве доплелася до поліклініки?

А з якими смішними ситуаціями у лікарні доводилося стикатися з вами?

ТУТКА - Відпочивай корисно
18 людей, чиї історії про відвідини лікарні не гірші за жарти з гумористичних шоу