11 фільмів, які варто переглянути, коли життя тріщить по швах

У житті іноді стаються негаразди. Це може бути серйозна хвороба, фінансовий колапс, нещасне кохання та інше. До цього не можна бути готовим, але все ж варто знати, що навіть з такими речами можна і потрібно жити.

Ми в Тутка вирішили поділитися з вами фільмами, які доведуть вам, що наше ставлення до проблем здатне змінити багато чого.

Якщо я залишуся

 • У ролях: Хлоя Морец, Мірей Інос, Джеймі Блеклі

Мія — талановита дівчина, закохана в класичну музику, у свою віолончель та рокера Адама. Але після автокатастрофи вона прокидається в комі. Поки тіло дівчини лежить у лікарні, її душа повинна вирішити, чи хоче вона жити далі чи краще відправитися в засвіти услід за своїми рідними.

Безумовний

 • У ролях: Лінн Коллінз, Майкл Ілі, Брюс Маꥳлл

Саманта Кроуфорд живе щасливим життям, адже у неї є коханий чоловік. Але все для неї втрачає сенс, коли його жорстоко вбивають. Вона втратила віру та бажання жити. Якось вона несподівано зустрічає старого друга Джо, який стає її підтримкою та опорою і знову приносить сенс і світло в її життя.

Читайте також: Нові фільми, які подарують тобі новорічний настрій

Мій ангел-охоронець

 • У ролях: Камерон Діас, Алек Болдуін, Джоан К’юсак

Адвокат стикається з незвичайною справою: 11-річна дівчинка подає до суду на своїх батьків, дізнавшись про те, що вона була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворої лейкемією.

Винні зірки

 • У ролях: Шейлін Вудлі, Енсел Елгорт, Лора Дерн, Віллем Дефо

Хейзел хвора на рак. Попри те, що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ані краплі радості. Вона ходить в групу підтримки, де одного разу знайомиться з Огастусом Вотерсом і миттю закохується в нього. Оґастус і Хейзел відправляються в повну пристрасті та життя подорож, яка зайвий раз покаже їм, що весь сенс життя можна знайти в будь-якому його відрізку.

Душевна кухня

 • У ролях: Адам Боусдукс, Моріц Бляйбтрой, Феліна Рогган

Зінос Казанцакіс тримає не надто популярний ресторанчик на околиці Гамбурга. Нечисленні відвідувачі задовільняються нехитрим куховарством його власного приготування та напам’ять знають меню з декількох рядків на одному аркуші. Тихе життя йде своєю чергою, поки на голову Зіноса не звалюється всі 33 нещастя.

Зараз саме час

 • У ролях: Дакота Фаннінг, Джеремі Ірвін, Педді Консідайн, Олівія Вільямс

Тессі 17, і вона хоче жити нормальним життям. Дівчина мріє про ті ж речі, що і всі підлітки. Але що робити, якщо часу залишилося мало? Тесса приймає рішення прожити все, що відміряно так, щоб жодна хвилина не пропала даремно.

Все ще Еліс

 • У ролях: Джуліанн Мур, Алек Болдуін, Крістен Стюарт, Кейт Босворт

Еліс Гавленд — відомий професор лінгвістики. Вона щаслива в шлюбі, у неї троє дорослих дітей. Але все змінюється, коли одного разу вона починає забувати слова.

Моє життя без мене

 • У ролях: Сара Поллі, Марк Руффало, Аманда Пламмер

Енн 23, і у неї дві дочки, безробітний чоловік, мати, яка всіх ненавидить, і батько, який відсидів за ґратами. Вона працює прибиральницею в університеті. Її монотонне життя змінюється, коли лікарі повідомляють їй про невиліковну хворобу — їй залишилося жити лише 3 місяці. Енн вирішує радикально змінити своє життя.

Книжковий злодій

 • У ролях: Джеффрі Раш, Софі Нелісс, Емілі Вотсон

Німеччина, напередодні Другої світової війни. 9-річна Лізель переїжджає в Мюнхен до своїх прийомних батьків і з їх допомогою вчиться читати. З кожним днем читання все більше стає її життєвою потребою, і Лізель починає красти книжки. Все, що вона дізнається з них, допомагає їй зрозуміти події, що відбуваються навколо неї.

Невгамовні

 • У ролях: Міа Васіковська, Генрі Гоппер, Ре Касе

Енок, що пережив клінічну смерть і втратив в автокатастрофі батьків, знайомиться на похороні з Аннабель, і незабаром між юними людьми зав’язуються романтичні стосунки. Пізніше виявляється, що Аннабель смертельно хвора. Юнак вирішує допомогти коханій підготуватися до неминучого.

Лев

 • У ролях: Ніколь Кідман, Руні Мара, Дев Патель, Девід Венем

Сару народився в бідній індійській сім’ї, але в 5 років загубився. Він приїхав у інше місто та пережив багато чого, перш ніж у нього з’явилися люблячі прийомні батьки, гарний будинок та прекрасні умови життя. Подорослішавши, він згадує деякі моменти з минулого життя та хоче відшукати своїх рідних.

ТУТКА - Відпочивай корисно
11 фільмів, які варто переглянути, коли життя тріщить по швах