Нові фільми, які подарують тобі новорічний настрій

«Іронія долі», «Сам удома», «Карнавальна ніч» і ще з десяток різних стрічок об’єднує те, що кожен рік мільйони глядачів переглядають саме їх напередодні Нового року. Вони вже давно вважаються безсмертною святковою класикою, яку обов’язково переглянути.

Але сьогодні ми хочемо запропонувати тобі трохи розширити цей список. Адже за останні роки вийшло кілька цікавих фільмів, які теж можна переглядати щороку.

«Різдвяні хроніки 1-2» (2018-2020)

Класична сімейна стрічка про те, як дитяча віра в чудеса допомагає Санті рятувати Різдво. Після успіху першої частини права на другу викупив Netflix і віддав її в руки Кріса Коламбуса. Саме він 30 років тому подарував нам «Сам удома». А ще до ролей містера і місіс Клаус повернулися Курт Рассел і його дружина Ґолді Гоун.

«Лицар перед Різдвом» (2019)

Магічним чином середньовічний лицар потрапляє в 2019 рік, прямо напередодні Різдва. Випадково він знайомиться з вчителькою Брук, яка вже давно не вірить в любов. Їм двом доведеться пройти чималий шлях і допомогти одне одному знайти щастя і самих себе. Чудова мелодрама з присмаком Нового року.

«Новорічний корпоратив» (2016)

Для тих, хто любить божевільні американські комедії, фільм з Джейсоном Бейтманом, Ті Джей Міллером та Дженніфер Еністон може стати непоганим варіантом. Щоб не втратити роботу, співробітники вирішують влаштувати новорічну вечірку у себе в офісі, щоб виманити гроші у інвестора. За законами жанру, незабаром вечірка виходить з-під контролю.

Читайте також: 10 хвилюючих фільмів, які змусять кинути всі справи та прилипнути до екрану

«Щасливого Різдва» (2019)

Чи не головний новорічний фільм 2019 року, який все ж трохи не виправдав очікувань. Героїня Емілії Кларк – закомплексована дівчина, яка працює ельфом в магазині іграшок, постійно стикається з різними проблемами. Але все змінюється, коли вона зустрічає Тома, який здається занадто ідеальним. Милий, трохи сумний і дуже новорічний фільм

“Клаус” (2019)

Який же Новий рік без мультфільмів? І в 2019 році вийшов шедевр від іспанських мультиплікаторів. Головний герой – син поштового магната, який стає найгіршим студентом, і замість покарання вирушає на острів на Північному полюсі. Він повинен надіслати 6 000 листів — тоді хлопці зможе повернутися додому. А в цьому йому допоможуть загадковий добродушний лісоруб Клаус і вчителька Альва.

Ось такий вийшов список. Може тепер ваш щорічний марафон новорічних фільмів поповниться кількох нових назв.

За матеріалами: zatyshok.net.ua

ТУТКА - Відпочивай корисно
Нові фільми, які подарують тобі новорічний настрій