10 приголомшливо красивих фільмів, які змусять час зупинитися

Існують фільми, які одразу врізаються в пам’ять завдяки приголомшливо красивим фільмуванням, пейзажам, костюмам або графіці. Крім неповторного стилю ці картини відрізняються тим, що від них просто неможливо відірватися.

Ми зібрали 10 різних фільмів, у яких є одна спільна риса: вони запаморочливо гарні.

Макбет/Macbeth, (2015)

фільми

Поки Макбет пропадає на нескінченних війнах, його дружина, яка нещодавно втратила дитину, мучиться від страху втратити ще й чоловіка. Щоб утримати його поруч, вона розв’язує власну війну з усунення конкурентів у боротьбі за корону. Шекспір, талановитий дует Фассбендер + Котійяр, холодні пейзажі Шотландії і краса у кожному кадрі.

Домішка/Upstream Color, (2013)

фільми

Незвичайний злодій вселяє в Кріс свою волю за допомогою личинки-паразита, яка потрапляє в організм дівчини. Слідуючи його вказівкам, вона переписує на шахрая все майно. Залишившись без копійки, але завдяки щасливому випадку позбувшись паразита, Кріс страждає від самотності та страху, поки не зустрічає Джеффа. У фільмі заворожує не тільки історія, а й прекрасні кольори, монтаж і атмосфера.

Читайте також: Доведемо те, що ніколи не варто вірити тому, що бачиш

Піна: Танець пристрасті в 3D/Pina, (2011)

Ця документальна стрічка розповідає про німецьку танцівницю і хореографа Піну Бауш. Попри серйозний жанр, кіно приголомшливо динамічне, живе і, звичайно, видовищне. Кожен кадр фільму ідеально скомпонований, а хореографія в картині просто дивує. «Піна» – це ковток свіжого повітря і найсильніший заряд емоцій. Це фільми, після яких однаково хочеться і танцювати, і жити повним життям.

Водне життя/The Life Aquatic with Steve Zissou, (2004)

фільми

Тут могли бути будь-які фільми режисера Уеса Андерсона, який подарував світові «Готель «Гранд Будапешт» і «Королівство повного місяця». Ми вибрали цей фільм, присвячений Жаку-Іву Кусто, як найнезвичайніший у візуальному плані, довгий і недооцінений критиками. Неймовірно щира, зворушлива і, безумовно, красива картина з безліччю блискучих акторів і своїм унікальним світом.

Помутніння/A Scanner Darkly, (2006)

фільми

У світі наркотиків з’являється «субстанція Д», що руйнує психіку. Тепер таємний агент поліції Роберт, давно залежний від заборонених речовин, повинен шпигувати за своїми друзями. У фільмі використовується незвичайна техніка: акторів знімають на камеру, а потім обмальовують кадри. Виглядає свіжо й оригінально. У головних ролях: Кіану Рівз, Роберт Дауні – мол., Вайнона Райдер і Вуді Харрельсон.

Уявне кохання/Les amours imaginaires, (2010)

Франсіс і Марі – близькі друзі, але коли вони зустрічають Ніколя, молодого сільського хлопця, їх дружба починає тріщати по швах. Красиві пейзажі, стильні костюми й герої, які млосно затягуються цигарками прогулюючись по прілому листю і розмовляють про незалежне кіно, – візуальне задоволення гарантоване.

Ренесанс/Renaissance, (2006)

Цей футуристичний фільм про Париж 2054 року виглядає як ожилий графічний роман. Стильна і дуже філігранна робота, виконана в контрастній чорно-білій гамі. Похмурий, загадковий і однозначно вартий перегляду хоча б через неординарне візуальне рішення. Всім фанатам «Міста гріхів» рекомендується.

Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт/Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street, (2007)

фільми

Режисер фільму – Тім Бертон, а в головних ролях – незрівнянні Джонні Депп, Гелена Бонем-Картер, Алан Рікман і Саша Барон Коен. Складна, жахлива до тремтіння, музична і до того ж візуально приголомшлива картина. Дивитися безперечно варто.

Майстер/The Master, (2012)

Демобілізований моряк не може знайти собі місця у післявоєнній Америці. Він змінює роботи, поки не знайомиться з творцем релігійного культу, відомим письменником і філософом, який присвячує його в нову віру. Але ось колишній моряк починає загадуватися над питанням про те, ким є його наставник насправді. Колірна палітра 50-х років і максимальна наближеність до класичного кіно, а ще оригінальний сценарій і крута акторська гра.

Барака/Baraka, (1993)

У цьому фільмі немає діалогів, немає акторів і навіть немає звичного сюжету. Але зате в безперервній послідовності кадрів режисер розкриває нам цілий світ. Віддалені місця планети, різні культури, думки й неявні смисли, і все це під акомпанемент музики, написаної спеціально для фільму. Це щось зовсім нешаблонне і захоплююче з перших кадрів.

За матеріалами: coffee7milk.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
10 приголомшливо красивих фільмів, які змусять час зупинитися