10 повсякденних справ, які зруйнують ваше життя, якщо правильно їх не виконувати

Численні справи ми робимо щодня, навіть не замислюючись — а чи правильно ми їх робимо? Іноді варто поглянути на них з іншої точки зору. Звісно, хто не вміє приймати душ чи мити волосся, проте чи робимо ми це найбільш ефективно?

Тутка хоче поділитися з вами цікавими порадами, як звичні заняття виконувати ще більш правильно. Декотрі можуть навіть перевернути ваше уявлення про світ.

1. Як мити волосся

як

Вологе волосся витирайте футболкою, а не рушником — так кучеряві коси стануть більш гладкими. Пальцями втирайте шампунь у волосся. Кондиціонер ніколи не варто наносити на корені. Перед нанесенням останнього треба обов’язково викрутити волосся.

2. Як носити рюкзак у громадському транспорті

як

Щоб не стати жертвою злодюжок у громадському транспорті, варто не спускати ока зі свого рюкзака.

3. Як тримати руки на кермі

як

Найкраще положення рук — посередині керма (зображено на малюнку). Така позиція не дасть рятівній подушці зненацька відкритися і захистить голову.

4. Почистити зуби

Не треба брати багато пасти — вистачить і розміром з горошинку, а не на цілу поверхню зубної щітки, як зображують в рекламі.

Читайте також: 15 речей нашого щоденного життя, тривалість життя яких є довшою, ніж ми вважали

5. Як приклеїти лейкопластир на порізаний палець

Розріжте клейку поверхню з двох боків й приклейте навхрест до пальця. Тепер легко братися до справ й не хвилюватися, що пластир відклеїться.

6. Як носити тугий бюстгальтер

Якщо бюстгальтер вам затісний, навіть якщо розмір обрано правильний, спробуйте защепити застібку на максимально широку відстань.

7. Як повісити рулон туалетного паперу

як

Радимо повісити рулон відривним кінцем від стіни, а не до неї — так ви не будете зачіпати руками стіну. А на останній можуть жити й шкідливі бактерії.

8. Як тримати руки в чистоті

як

Єдині засоби, які справді можуть продезінфікувати руки, — це дезінфектори з вмістом близько або 60% спирту. Якщо такого немає — треба мити руки з милом.

9. Правильно приймати душ

як

Як і гаряча вода, тривале купання пересушує шкіру, призводить до свербіння та подразнення. Оптимальна тривалість приймання душу — 10 хвилин.

10. Як уникнути помилок після відвідин спортзалу

як

Після тренувань хочете в холодний душ — що ж, бігом туди! Температура тіла після занять спортом підвищується, тому холодний душ допоможе у справі відновлення м’язів. Він ще знімає біль й сприяє відновленню м’язової тканини.

Тренування розтягують м’язову тканину та для підтримання організму в тонусі використовується глікоген. Саме тому поповнення запасів останнього — життєво важливо. Тож пів години після тренування з’їдайте їжу, багату на білки та клітковину.

А ви вже користуєтесь нашими порадами? Діліться думками в коментарях.

Фото: freepik.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
10 повсякденних справ, які зруйнують ваше життя, якщо правильно їх не виконувати