1 вправа, яка виправить спотворення тазу та зміцнить плечі

Взявши цю вправу собі за регулярну звичку, дуже скоро ви відчуєте позитивні зміни в тілі.

Щоб тіло набуло красивої форми, необхідно працювати над м’язами. Особливу увагу варто приділити тазостегновому суглобу, оскільки саме від його стану залежить правильна робота внутрішніх органів. Якщо положення тазу щодо центру тіла нерівне, це може провокувати біль в ділянці попереку, скутість плечей, порушення процесу кровообігу, виникнення набряків та інші проблеми в організмі. Спеціаліст з Японії Kaori пропонує унікальну методику, що дозволить вирівняти положення тазу та позбутися від багатьох проблем зі здоров’ям.

Як відновити положення тазостегнового суглоба

1. З положення лежачи на спині з прямими та трохи розсунутими ногами треба спертися п’ятами об поверхню підлоги, а руки залишити уздовж тіла.

вправу

2. Потім повільно відірвати талію від поверхні підлоги та затриматися в такому положенні на 5 секунд, не зрушуючи при цьому п’яти.

вправу

Читайте також: Які вправи для розтягнення спини треба виконувати частіше

3. Повернутися в початкове положення, зімкнути ноги, підняти коліна та обхопити їх руками, утримуючи протягом 5 секунд. В процесі виконання потрібно стежити за плечима — вони повинні бути притиснутими до підлоги.

4. Далі треба підтягнути до колін голову та утримувати її протягом 5 секунд.

5. Після цього радимо повернутися в початкове положення та повторити заново всі дії від 2 до 5 разів.

Спочатку можуть виникнути складнощі, особливо в процесі підйому стегна та голови, але регулярні заняття допоможуть зміцнити та розтягнути м’язи.

Регулярно виконуючи цю просту вправу, незабаром ви відчуєте позитивні зміни в організмі, а ваше тіло набуде гарної форми.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
1 вправа, яка виправить спотворення тазу та зміцнить плечі