Жінка, що виросла в бідності, здійснює свою мрію та чарує мільйони людей своїми сукнями, виготовленими вручну

Тейта Матоші — дизайнерка, яка створює неймовірної краси жіночі сукні з ручною вишивкою та прикрасами. Роботи жінки легко знайти в Інстаграм — їх вирізняє неповторний стиль та поєднання різних кольорів, пришиті стрічки, бантики, мереживо та ручне розшивання тканини. І якщо сьогодні жінка — знаменитість з понад як 100 000 підписників в Інстаграм, її шлях до успіху був тернистим.

Тутка був враженим як роботами Тейти, так і її життєвою історією, яка так схожа до казки про Попелюшку. І запрошуємо вас ще раз разом з нами її прочитати.

Початок кар’єри Тейти нічим не нагадував казку

жінка

жінка

жінка

жінка

Читайте також: «До церкви, на роботу, на весілля»: дизайнер з Нігерії шиє хитрі сукні, в яких ховаються різні дизайни

Жінка народилася у столиці Косово — Пріштіні. Сім’я була бідною, у ній жило 9 дітей. Вони бідували: єдиним годувальником був тато-вчитель. Ще дитиною Тейта сама навчилася шити собі та братам-сестрам одяг зі старого одягу та шматків тканини.

жінка

У середній школі дівчинка продовжувала носити одяг, пошитий вручну, та зненацька почала одержувати компліменти. Так почався її шлях до своєї найбільшої мрії: відкрити свій салон та продавати власний одяг.

Ще в коледжі дівчина зустріла людину, яка стала зіркою-провідником на все її майбутнє життя

жінка

жінка

жінка

жінка

жінка

Після закінчення школи Тейта вступила до факультету дизайну, де познайомилася з людиною, яка надихнула її рухатися вперед. Це був її викладач, який приїхав з Парижу, котрий прочинив їй двері до неймовірного краю дизайнів. Під його супроводом Тейта почала розвивати власну лінію одягу, навчилася висловлювати свій стиль, який проглядається в кожній з її суконь.

жінка

жінка

жінка

Визнання та слава прийшли після важкої праці, стратегії та наполегливості

жінка

Тейта починала з маленьких замовлень у студії, а тепер доросла до рівня дизайнера, котрий створив свою марку. Вона постійно шукала самовдосконалення, вишукувала якісні тканини, яких так бракувало. Вона створила команду із 40 осіб, яких навчила своєї майстерності. І це — з трьома маленькими дітьми.

жінка

жінка

жінка

Попри все, жінка ніколи не забувала про своє коріння. Вона поставила собі за мету дати роботу якомога більшій кількості жінок, адже саме в її краях жінкам не вистачає робочих місць. Вона шукала молодих жінок та навіть жінок в декреті, які бажали зробити кар’єру у світі моди.

жінка

Яку з суконь Тейти ви б одягнули на важливу подію у своєму житті?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Жінка, що виросла в бідності, здійснює свою мрію та чарує мільйони людей своїми сукнями, виготовленими вручну