13 смішних різдвяних приколів, від яких лускаєш від сміху

Різдво завжди дарує нам радість, мир, а ще багато смішних моментів. Особливо якщо мова заходить про різдвяну атрибутику. Весело стає від тих “фалічних” різдвяних прикрас, що мимоволі думаєш собі: “Хто міг таке вигадати, а ще купувати та продавати?” А може, організатори різдвяної атмосфери так з нас насміхаються? Все ж, мусимо бути їм вдячними за такі декорації — бо з чого б ми тоді реготали?

Тутка пропонує вам 13 веселих картинок, які й з прихованим сенсом все одно смішні!

Коли бабуся сервірує святковий різдвяний стіл

декорації

Здається, і в бабусі досить непогане почуття гумору. Але припускаємо, що їй просто так вдалося скласти серветки. Можливо, вона десь бачила таке по телевізору чи в Інтернеті? Гмм, але що то була за передача така? Попри все, скатертина святкова, білий набір посуду також… лише серветки мають дещо невідповідний вигляд.

Чому гірлянди схожі на спіднє?

декорації

А скільки мемів чи жартів має в собі ця світлина? От серйозно! Може святкові гірлянди, які освітлюють це невідоме місто, є насправді спідньою білизною Супермена, га? Хвалимо компанію-організатора за таку відвагу. Мабуть, вона хотіла пожартувати та підняти нам усім настрій.

А хтозна? Можливо, місто захотіло таким чином засвітитися та привабити хвилю туристів на різдвяні свята. І отаким чином мерія чи організатори освітлення вулиць подарують перехожим чудовий настрій.

Вам ці ведмеді також зазирають прямісінько в душу?

А тут аж не знаєш звідки почати. Стільки невідповідностей: ведмеді, повернуті в різні напрямки, страшні очі, які лякають та зазирають в саму душу… а ще ці іграшки розмістили так, ніби вони готуються зрушити з місця та йдуть саме на нас…

А позаду великих, на ялинках висять менші ведмеді. Ото хтось злякається! А якби ви посеред ночі прокинулися, а біля вас стоїть таке страховисько!!

Читайте також: Переборщити з дизайном? Легко! Дивимось 25+ фото, коли ідея “повернула” трохи не туди…

Санто, не стрибай!

декорації

Ми всі сприймаємо Різдво як час миру, радості та добра, але є багато жартівників, які перетворюють його на справжні меми та приколи. Невже не було іншого місця, щоб причепити цього Санта Клауса? Під ним можемо прочитати вивіску англійською мовою: “Стрибаю від радості”. Невідомо, яким був початковий задум цієї декорації, але складається враження, що новорічний персонаж хоче звести рахунки з життям.

Сподіваємося, ніхто не намагався повторити ймовірний поганий намір Санти! Нехай би його якнайскоріше зняли та не вивішували до наступного року.

О, Господи!

декорації

Ми сподівалися, що бабуся по-новорічному підніме нам всім настрій новими різдвяними янголами. Та вони ж страшні! Як наша бабуся зі своїми добрими намірами цього не бачить? Ніхто не хотів сідати за стіл перед цими жахливими декораціями-янголами, котрі тримали в руках свічки досить неоднозначної форми.

Бракує слів, щоб описати такий дизайн. А що скажете ви?

Грайливі різдвяні декорації

декорації

Погляньмо на ще одну цікаву новорічну гірлянду. В її творця, напевне, ще те почуття гумору, адже як свідомо можна було припуститися такої помилки? Ото водії, які пізно повертаються додому, втішаться.

Вуличні прикраси в прямому сенсі нагадують запалені свічки з гілочками хвої… а не в прямому — ви самі зрозуміли, що саме. Завершите речення за нас…

Кажуть, що вночі декорація має інший вигляд

Від цієї ми падали під стіл від сміху. Отакі різдвяні ілюмінації при денному світлі. Краще не придумаєш! І тут маємо аж двох Санта Клаусів! Перший мило нахиляється за подарунком для слухняної дитини — все так, як і годиться. А другий Санта… та самі думайте, що робить той другий Санта Клаус!

По заході сонця все постає в зовсім іншому світлі. Так чи інак, вона недоречна — чи вдень, чи вночі.

Дякую, Санта Клаусе, мені досить кленового сиропу

декорації

Які ж смачні різдвяні млинці, политі кленовим сиропом! Лише реклама останнього смаколика досить неординарна: сироп підіймається аж до Санти й складається враження, що він “витікає” з нього… Ми й гадки не маємо, кому спало на думку об’єднати ці два зображення. Бідний і Санта, і ті млинці!

Дитина та її дивний светр

декорації

Мабуть, мама хлопчика була надто заклопотаною різдвяними приготуваннями, що недогледіла та одягнула сина в такий светр. І хтось додивився, що на светрі робить Санта, і нарешті зробив мамі зауваження. Напевне, Санта Клаус не встигав добігти до туалету та справити нужду.

З цієї різдвяної фотографії можна зробити єдиний висновок: уважно оглядайте те, у що одягаєтесь. Можливо, над вами хотіли пожартувати? І комусь це вдалося!

Ну чому?

Де той торговий центр, в якому зробили спорудили оці безглузді декорації? Іншого питання в нас не виникає. Якийсь ведмідь-ялинка, та і хвіст в нього дивний… стирчить з дуже дивного місця. Він що, з’їв новорічне дерево, і навіть його до кінця не перетравив..? Питань виринає дуже багато.

Покупці будуть досить здивовані, побачивши таку “красу”. Чисте жахіття! Хочеться традиційних звичайних прикрас.

От чому в Санти така довга борода: вона зроблена з… дітей

Розробник такого дизайну мав дуже темні наміри. Цей малюнок достойний увійти до фільмів жахів, які нікому не радимо дивитися на ніч. Навіщо було запихати дітей у бороду Санта Клауса? Про брови взагалі мовчимо. Та їх і бровами важко назвати — килимки та й годі.

Та якщо примружити очі, зіниці Санти сяють, та і виглядає він досить мило, хіба ні?

Різдвяний одяг

Бренд Lularoe трошки перегнув палицю в різдвяній колекції. Якою ж треба бути впевненою в собі людиною, щоб таке купити та носити! У червоно-білих смужках немає нічого страшного, та дивує місце Санта Клауса в цьому дизайні. Нам незрозуміло, навіщо його розмістили і на сідницях, і на колінах.

Та найбільше шокує рука героя, яка визирає трохи нижче пупка. Чому — самі не знаємо!

І насамкінець, запам’ятайте: гірлянди та пальми — речі непоєднувані

Такі деревця важко не помітити. Здається, що люди наперед не подумали про те, який вигляд матимуть ці рослини в новорічний час чи це ще один жарт?

Кожен, хто прогулюється цією вулицею, не може їх не помітити та не усміхнутися. Зрештою, це не так вже й погано?

ТУТКА - Відпочивай корисно
13 смішних різдвяних приколів, від яких лускаєш від сміху