Як схуднути швидко і з комфортом: 9 хитрих способів

Щоб врятуватися від зайвих кілограмів, не обов’язково виснажувати себе суворими дієтами та тривалими тренуваннями в спортзалі. Навіть не треба жертвувати улюбленими продуктами — досить дотримуватися декількох простих правил, які дозволять швидко розв’язувати проблему із зайвою вагою та схуднути й в загальному зміцнити здоров’я.

Пропонуємо вам ознайомитися з декількома ефективними способами, які допоможуть позбутися від зайвих жирових відкладень без голодувань і відвідин спортзалу. Дивно, але зайві сантиметри з талії та стегон можуть зникати, навіть коли ви просто відпочиваєте!

1. Дихайте правильно

Регулярне виконання дихальних вправ дозволяє нормалізувати обмінні процеси в організмі. Дихайте животом, так ви розробляєте м’язи преса і ваша талія стане стрункою. Достатньо 15 хвилин щодня. На вдиху втягуйте живіт, а на видиху розслабляйте.

2. Контрастний душ

схуднути

Цей метод можна застосовувати спільно з іншими методиками схуднення. Вранці вкінці звичайних водних процедур облийтеся теплою, а потім холодною водою. Це допоможе не тільки швидше позбутися від зайвої ваги, але і багатьох інших захворювань, наприклад, аритмії, гіпертонії, вегето-судинній дистонії та целюліту. Але пам’ятайте, що контрастний душ протипоказаний при ослабленому імунітеті, інфекційних захворюваннях, злоякісних пухлинах, проблемах з судинами й серцем.

3. Водний, банковий, медовий і ручний масаж

Такі процедури сприяють роздробленню жирових відкладень, поліпшенню кровообігу, нормалізації роботи кишківника. Масаж можна виконувати самостійно або звернутися до професіонала. Для досягнення кращого ефекту сеанси радимо проводити курсом або систематично.

Читайте також: 12 видів планки для всіх груп м’язів, які замінять абонемент до спортзалу

4. Слідкуйте за часом їди

Ізраїльські вчені впевнені, що в боротьбі із зайвою вагою не важливо, що людина їсть, а важливо коли. Так, ситна вечеря зіграє не на вашу користь, оскільки процеси метаболізму безпосередньо пов’язані з біологічним годинником. Ситним повинен бути тільки обід, а ближче до вечора краще вживати легку їжу, яка швидко перетравиться.

5. Їжте в тиші!

схуднути

Вчені також довели, що людина з’їдає більше в товаристві шумів. Це заважає сконцентруватися на трапезі й стає важко зрозуміти, коли організм вже наситився. Тому під час їжі не варто переглядати телевізор або слухати музику. У повній тиші людина з’їдає у два рази менше, ніж при шумі, це доведено багатьма дослідженнями, тому з думкою вчених не можна не погодитися.

6. Під час їжі рахуйте кількість укусів, а не калорій!

Цей метод допоможе швидше схуднути, оскільки рахунок допомагає людині усвідомлювати, скільки їжі вона спожила і відстежити, коли організм наситився. Вченими було проведено цікавий експеримент, в ході якого люди рахували абсолютно кожен шматочок їжі. Через місяць їхня вага зменшилася в середньому на кілька кілограм — це прекрасний показник.

7. Їжте невеликими порціями

Якщо ви поставите перед собою велику тарілку, то вам захочеться більше їжі. Замініть великі тарілки на маленькі, це допоможе вам контролювати кількість з’їденого. Краще з’їдати по п’ять-шість невеликих порцій за день, ніж ситно снідати, обідати та вечеряти.

8. Дотримуйтесь чистоти на кухні

схуднути

Вчені вважають, що безлад на кухні так чи інакше викликає у людини стан стресу. Коли рівень кортизолу (гормону стресу) в організмі підвищений, то в такому стані постійно хочеться їсти. Якщо ваша мета — схуднути, то найперше зробіть чистоту на кухні!

9. Висипайтеся

Регулярні недосипання призводять до того, що організму постійно хочеться шкідливих продуктів — солодкого, мучного, смаженого або солоного. Це відбувається тому, що організм прагне запастися енергією з метою довше зберегти працездатний стан і «змушує» господаря з’їсти шкідливу калорійну їжу. Подібний ефект виникає при вживанні марихуани, людині постійно хочеться ще і поки сон не нормалізується, зупинити цю тягу до шкідливих продуктів практично неможливо.

Ми розповіли про прості правила, дотримуючись яких ви без проблем і шкоди для здоров’я зможете позбутися зайвої ваги.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як схуднути швидко і з комфортом: 9 хитрих способів