Вірменський фотограф знімає унікальні кадри очей тварин

Не кожному фотографу таланить спіймати в об’єктив таких тварин, як бегемота, гієну чи крокодила. Сурен Манвельян (Suren Manvelyan) – такий молодець, що зміг навіть сфотографувати вражаюче неймовірні очі диких тварин.

Одні з них скидаються на ландшафти віддалених незвіданих планет, інші — портал у інший вимір. Та всі підтвердять, що очі — дзеркало душі, дивишся на них — і тебе захоплює ейфорія. Що й казати — Тутка покаже. А ви дивуйтеся.

1. Лама

Як поділився сам Сурен, “до цієї ідеї він дійшов тоді, коли зумів зробити серію світлин людського ока”. Він фотографував тварин всюди, починаючи від свого подвір’я і закінчуючи зоопарками, океанаріумами.

2. Собака хаскі

“Очі кожної тварини — результат пристосування до умов навколишнього середовища. Тому вони такі різноманітні. Очі водних тварин повністю відрізняються від очей наземних, тим вони й зачаровують того, хто на них дивиться”.

Фотограф навіть запропонував своїм підписникам у Інстаграм і Фейсбук челендж: він публікує фото ока певної тварини, а люди мали вгадати, кому воно належить. Скажемо, вгадати було досить складно.

3. Аляскинський маламут

Та і знімати тварин — сам по собі виклик. А про їх очі годі вже й казати. Автор години проводив у клітці з ламою, щоб вона звикла до нього й підпустила на відстань, достатню для фото. “Скажу лише, що всі очі тварин на знімках — живі, жодне створіння не постраждало”, – запевнив митець.

4. Сова вухата

5. Кінь

Читайте також: 20+ фото, від яких стає моторошно. А потім хочеться загуглити, що ж це було

6. Нільський крокодил

7. Токей (гекон)

8. Морський окунь

9. Блакитно-білий папуга макао

10. Риба-куля

11. Бегемот

12. Верблюд

13. Шиншила

14. Скат

15. Журавель

16. Чорний кролик

17. Лисиця фенек

18. Шимпанзе

19. Aноліс королівський

20. Кіт

Котре око зачарувало вас найбільше?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Вірменський фотограф знімає унікальні кадри очей тварин