Стаття про стосунки, яка заторкує найтонші струни душі: “Сьогодні в моєї колишньої дружини день народження. Я прокинувся вранці, щоб її привітати”

Наш час відзначений частими розлученнями: люди розходяться, і цей факт треба прийняти. Їх не втримує разом ні осуд ближніх, ні діти, ні спільне майно. Любов минає, проходить, — це так боляче з одного боку, а з іншого — добре, що ми вчимося бути дорослими, не брехати самим собі й чоловікові чи дружині.

Все ж, спільні діти зобов’язують колишнє подружжя спілкуватися. Біллі Флінн, розлучений чоловік, який має двох синів і мешкає в Бостоні, поділився тим, як налагодив стосунки з колишньою дружиною. Його публікація швидко розповсюдилася мережею та набрала 735 тисяч вподобань.

Нас в Тутка теж так вразили його слова, що ми зобов’язані поділитися ними з вами.

Сьогодні день народження моєї колишньої дружини, тому я прокинувся рано-вранці, приніс квіти, листівку і подарунок для того, щоб діти подарували їх їй. Я допоміг їм приготувати їй сніданок. Мене часто запитують, чому я досі роблю це для неї. Це мене дратує. Тому я вирішив раз і назавжди це пояснити.

Я виховую двох маленьких чоловіків. І я подаю їм приклад того, як треба ставитися до їх матері. Це серйозно вплине на те, як вони самі будуть ставитися до жінок і як будуть сприймати стосунки з ними. У нашому випадку мій приклад має навіть більше значення, тому що ми розлучені.

Читайте також: Хлопець, якого виховав батько з синдромом Дауна: «Кращого виховання у мене бути не могло»

Тому, якщо ви досі не можете вибудувати нормальних стосунків зі своїми колишніми, зберіться і зробіть це! Зробіть над собою зусилля і станьте таким прикладом для своїх дітей. Тому що це більше ніж ви.

Виховуйте гарних чоловіків. Виховуйте сильних жінок. Будь ласка. Вони потрібні світу зараз більше, ніж будь-коли.

А у вас є досвід розлучення і спілкування з колишніми партнерами? Діліться думками в коментарях.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Стаття про стосунки, яка заторкує найтонші струни душі: “Сьогодні в моєї колишньої дружини день народження. Я прокинувся вранці, щоб її привітати”