Простий спосіб зміцнити нирки

Нирки — унікальний орган, який може «терпіти» невідповідні умови життєдіяльності дуже довго. Зазвичай люди роками живуть і не скаржаться на роботу нирок. Цей парний орган, завдяки воді, що надходить в організм, видаляє накопичення солей і токсин.

За нормами ВООЗ середньостатистична людина продукує до 1,5 л сечі на добу. Якщо менше або більше — наявна певна патологія і необхідно насторожитися.

Зміцнюємо нирки

нирки

З 1 літром сечі з організму виводяться лише 9 г солей. Солі утворюються в більшості від закисленої їжі. Це, наприклад, м’ясо, риба, кава та ін. Щоб кислоти нейтралізувати, з організму береться найактивніший елемент — кальцій. В результаті біохімічних реакцій утворюється сіль. Останню якраз і фільтрують нирки.

Солі утворюються в організмі, до того ж ми ще і солимо свою їжу. Тому якщо людина п’є мало води (1,5 виводиться з сечею, 0,8 л — з диханням і потом, 0,1 л — з кишківником: в середньому 2,4 л видаляється на добу), виникають патології роботи нирок і накопичуються токсичні сполуки й солі. Скільки ж води організму необхідно, щоб вивести 100% токсинів і солей?

Читайте також: Чим годувати суглоби: найкращі продукти та ключові мікроелементи

Якщо ми мало п’ємо, мало рухаємося, у нас слабкі нирки, то токсини та солі видаляються в повному об’ємі (наприклад, на 95%). А ті, що затрималися в організмі, 5% перебувають або в крові або розносяться по суглобах, проникають в шкіру (виникають алергічні реакції). Наприклад, дермотоксикоз проявляється у маленьких дітей (токсини, які вивелися нирками, виходять через піт. А токсичний піт подразнює шкірний покрив).

нирки

Як зрозуміти, здорові ваші нирки чи ні?

Відомий простий спосіб. Вранці, не встаючи з ліжка, треба виміряти температуру. Нормальна температура тіла 36,6°. Якщо вона буде меншою, ніж 36,4°, і тиск нижчий, ніж 110/70, це свідчить про те, що є проблема — нирки слабкі. Такі нирки не будуть максимально виводити з організму токсини й солі. Вони працюють з сильним навантаженням.

Нирки необхідно зміцнювати

Це — орган, який любить тепло і воду. Що рекомендується робити, якщо нирки слабкі:

  • Пити багато помірно гарячої (не холодної!) води (2,4 л в день) – по склянці на 1 годину. Оптимальна температура 50-50° (як гарячий чай). Таким чином, вода відразу починає всмоктуватися, не перевантажуючи нирки (вода зігрівається енергією зазначеного органу).
  • Це корисно знати! Коли людина п’є воду залпом, йде навантаження на нирки і серце. Тому воду краще пити не поспішаючи, ковтками. Найкраще на порожній шлунок.
  • Зігрівання нирок сухим теплом (сіллю і сухим піском). Перші три дні проводити процедуру по 40 хвилин вдень і перед сном, наступні 4 дні — тільки ввечері. Другий тиждень – 1-2 рази на 7 днів.

нирки

Рецепт для оптимізації роботи нирок:

  • Гаряче молоко з 5 прянощами, 1 ст. ложкою розтопленого масла і 1 ст. ложкою вівсяних висівок. Приготувати суміш і пити перед сном невеличкими ковтками.
  • Каламутна сеча з неприємним запахом свідчить про застійні явища в нирках. Це — сигнал, що необхідно промити нирки гарячою водою. В цьому випадку підійдуть трава спориш і ялівцеві ягоди.

Що корисно знати:

  • Нирки самі відповідають за енергетичний обмін організму. Коли нирка зігрівається — йде позитивна енергетика.
  • Найкраща «їжа» для нирок — якісний білок, який добре засвоюється.
  • Нирки виконують дві функції: видільну і концентраційну (концентрується сеча з солей і токсинів).
  • Порушення роботи нирок тягне за собою порушення роботи печінки, щитовидної залози і серця.

Фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Простий спосіб зміцнити нирки