Простий календар, який зробить ваше життя свідомим

Для того, щоб почати цінувати свій час досить просто змінити календар. На який саме, ви дізнаєтеся в цій статті.

Альберт Айнштайн довів, що час — поняття відносне.

Втім, люди й без нього це давно відчували. Адже ніхто не буде сперечатися, що приємний час мчить з шаленою швидкістю, а нудний повільно тягнеться, як черепаха?

Щоб хоч якось навести лад в цьому хаосі люди винайшли календарі. Дивишся на календар — і почуваєшся впевнено та спокійно: ось сьогодні понеділок, завтра буде вівторок, а через два дні почнеться літо.

Проблема лише в тому, що календарі — це теж досить відносне. Відомі календарі, які уповільнюють час, а є такі, які змушують його цінувати на вагу золота. Не вірите?

Ось візьміть, наприклад, старовинний відривний календар. Товстенна пачка аркушів-днів, які неможливо навіть просто перегорнути. А потім закінчиться рік і ви повісите наступний. Якщо жити за таким календарем, то життя здається нескінченним. Днів в ньому — не перелічити, куди поспішати?

час

Або ось, наприклад, звичайний кишеньковий календарик. Зручна річ, хоча теж не без недоліків. Дає змогу розпланувати своє життя на цілий рік.

Цілий рік?! А далі що?

А далі діставайте наступний календарик і починайте спочатку.

Як бачите, у всіх цих способів відліку часу є одна істотна проблема. Вони виривають з потоку часу один відрізок, в першому випадку день, у другому — рік, але не дозволяють поглянути на все ваше життя в загальному. Вони інформують нас про те, який це день за рахунком від Різдва Христового, але замовчують про те, який це день за рахунком у вашому житті.

Читайте також: Календар іменин та великих свят у квітні 2021

Хоча для нас це набагато важливіше, чи не так?

І ось нещодавно на очі нам попався календар, який повністю розв’язує всі проблеми з плануванням і мотивацією. Він просто геніальний та геніально простий. Погляньте самі.

Це — життя людини тривалістю в 90 років (ми добрі, нам не шкода), зображене у вигляді тижнів. Одна клітинка — один тиждень, кожен рядок складає черговий рік вашого життя. Саме таким є відведений вам час. Вражає?

Але ще більш вас доторкне, коли ви повинні будете замалювати вже прожитий час. А потім повісьте такий календар на кухні або покладіть на робочому столі та почніть зафарбовувати кожний минулий тиждень. Для різноманітності та наочності можна відзначати особливо важливі події або періоди свого життя.

Виходить повна карта всього вашого життя розміром з аркуш А4, яка дає наочне уявлення про кінцівку вашого життя та допоможе цінувати кожний його тиждень.

Ви, ймовірно, хочете нас запитати, де ж на цьому календарі дні тижня, числа та місяці?

А чи так сильно вони вам потрібні? Можливо, ви не зможете відразу відповісти, яке сьогодні число, зате будете точно знати, що зараз йде п’ятий тиждень тридцять третього року вашого життя. Який ви всіма силами постараєтеся зробити незабутнім і прекрасним.

Бо кінець аркуша вже видно…

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Простий календар, який зробить ваше життя свідомим
Почуття дітей, що забирають жити до себе літніх батьків