“Правило 2-ох годин” або секретна порада від Айнштайна, яку ви можете почати використовувати вже сьогодні

Головне правило сьогоднішнього життя — “не пробайдикувати жодної хвилини” не зовсім вітається серед обдарованих й талановитих умів. До цієї ж думки схиляється і наука. Альберт Айнштайн любив помріяти, уявляти, як його відносить величезною хвилею, і для нього та хвиля була замерзлою — а потім народилася теорія відносності. Чарльз Дарвін також відпочивав від роботи, і ці періоди називав “дорогою до думок”: вчений поринав у власні розмірковування.

Тутка обожнює ефективні методики для саморозвитку, а ще більше любить ділитися ними з вами. І до кінця статті ви зрозумієте, як лише 2 години відпочинку на тиждень можуть кардинально змінити усе ваше життя.

1. Айнштайн експериментував із “дослідами над думками”

Айнштайн експериментував над потоком своїх думок. Скажімо, до відкриття теорії відносності, він уявляв собі, як людина падає вниз зі скелі. Уявіть лише: найзнаменитіші фізичні відкриття були спочатку… витвором уяви!

На прикладі Ейнштейна можна поринати у свою голову, прораховувати усі можливі сценарії розв’язання ситуації та питати себе: “А що буде, якщо я…”

Дозвольте мозку помріяти

Ейнштейн

Частіше зупиняйтеся, відпочивайте, запитуйте себе: “Де я зараз знаходжуся в житті?”, “Чи задоволений я своїм життям” та візуалізуйте свої плани на життя — чисто як у дитячих мріях. Ваша продуктивність так значно зросте, — переконана Фіона Керр з університету Аделаїди.

Читайте також: «Соліть кашу по-своєму». Психолог розповіла нам, як реагувати на нетактовних і грубих людей

Давайте собі запитання

Ейнштейн

Для нас нормально дві години просидіти у Фейсбук, а от відпочити й розмірковувати над життям — та де там! Якщо ви це розумієте, це вже плюс. Візьміть ручку й аркуш паперу і запишіть собі запитання: “Чого я досяг/не досяг у житті”? “Чи можу я прискорити процес реалізації моєї мети”? “Чим я надихаюся”? “Де я бачу себе у найближчі 6 місяців”?

Прогуляйтеся та проведіть час на лоні природи

Прогулянка в парку наодинці з собою допоможе роздумати над тим, про що ми звично не маємо часу думати. До речі, за науковими дослідженнями єднання з природою укріплює емоційне здоров’я, підвищує творчість та сприяє легшому розв’язанню проблем.

Напишіть собі листа

Листи — дуже терапевтичний спосіб. Це — чудовий метод самопізнання, адже ви маєте нагоду проінспектувати свої бажання і думки (як читач і оповідач), зробити нові висновки та глянути в минуле з точки зору минулого.

Бонус: присвятіть своїм думкам 2 години на тиждень

Ейнштейн

Зат Рана, журналістка, надихнулася прикладом відомих науковців й 2 години на тиждень присвячувала самопізнанню та своїм мріям і думкам. Дівчина зізналася, що результати її приємно вразили. Замість просиджуванню часу в Інтернеті, вона розмірковувала про своє життя, і за 2 тижні зрозуміла, що двох годин дуже мало. Змінилося її ставлення до життя і до самої себе.

А як ви підвищуєте свою життєву продуктивність?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
“Правило 2-ох годин” або секретна порада від Айнштайна, яку ви можете почати використовувати вже сьогодні