Не даруйте втомленій жінці квіти

Зрозумійте: квіти доречні тоді, коли є ресурс ним порадіти. А ще тому, хто дарує, важливо одержати відповідну реакцію. «Ох, як це мило, це мої улюблені!» і оце все. У втомленої жінки іноді немає навіть цього ресурсу. Той, хто дарує квіти, щиро дивується, чого це вона пику корчить, я ж старався. А пика корчиться, тому що ці квіти потрібно підрізати, в вазу покласти, і досить емоційно висловити подяку і захоплення. А сил на це немає.

Хочете втішити втомлену жінку? Купіть їй їжі. Або приготуйте її, тільки самі потім приберіть на кухні. Або замовте доставку. Однією з найромантичніших фраз, яку я чула в своєму житті, було прохання надіслати фото. Не моє, а мого холодильника. Тому що «Я ж знаю, що ти сьогодні напевно не їла нормально, а у тебе в холодильнику зазвичай порожньо. Якщо це так, то просто покажи фото, я завезу що треба». Без квітів і серенад, зауважте.

квіти

Чим втішити втомлену жінку?

Замовте для втомленої жінки бригаду прибиральників. Щоб вона могла просто нічого не робити, поки в будинку стає чисто. Повірте, це справжнє диво для жінки, чиста магія.

У родині конфлікт. Чоловік скаржиться, що подарував дружині комплект білизни. Красивий і дорогий, а вона — в істерику. Вже взагалі очманіла, не цінує увагу, не йде на контакт. А дружина пояснює, що третій тиждень не може на епіляцію і педикюр вирватися, бо чоловік з дітьми посидіти відмовляється, втомився і вічно зайнятий. І ця білизна — як знущання для неї. «Я виснажена, а ще повинна одягатися тепер і для нього концерт влаштувати?».

Читайте також: Ознаки того, що ваша душа втомилася

Чоловік приходить додому з шампанським і тортом, приємний вечір, романтика. А вона біситься. Тому що перед тим, як сісти за торт і шампанське, їй треба перепрасувати білизну, помити посуд, зробити заготовки для сніданку, помити і вкласти дітей. І поки чоловік сидить на кухні і чекає, вона літає в режимі електровіника. І коли вона після цього марафону і декількох прохань зробити хоч щось, забігає на кухню, наливає шампанське в чашку, випиває його трьома ковтками і йде спати, чоловік почувається ображеним. Він старався, він хотів проявити увагу.

квіти

Ось де собака зарита. Коли ми хочемо зробити комусь приємно, чи ми справді стараємося для цієї людини? Якщо так, то важливо враховувати потреби цієї особи. Що важливо для неї? Відпочинок, дві години тиші, вихід кудись на самоті чи просто зняти частину обов’язків із голови цієї людини? Ось це і буде те, що допоможе зробити йому (їй) приємно.

А якщо я хочу просто зробити те, що хочу, то це я кому хочу зробити добре? І якщо чесно, то може все ж таки собі? Хочу показати собі, який (яка) я молодець, на які жести я здатний (на). Як ось я так вирішив (а) зігнутися, щоб показати себе, який (яка) я уважний (а). І важливо мати іноді чесність визнати, що ні біса тут уваги до другої персони немає. А є тільки бажання отримати для себе визнання, емоційне погладжування і “віддяку”.

Чоловіки часто скаржаться, що сучасні жінки емансиповані та вимогливі. І що чим же її тоді здивувати? Так, не працюють заяложені стандарти. Не підійде вже черговий букет. Не здивує. Єдине, що може здивувати дорослу сучасну жінку — це турбота і щире, адекватне і шанобливе ставлення. А все інше вона вже бачила.

Фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Не даруйте втомленій жінці квіти