Лише одна крапля олії на ніч врятує від зморшків навколо очей

Як за допомогою однієї олії зберегти молодість шкіри навколо очей? У нашому світі більшість людей приділяє багато часу своєму здоров’ю та зовнішньому вигляду. І важливий момент у догляді за своєю шкірою — це боротьба зі зморшками навколо очей. Сьогодні відомо багато косметологічних процедур для догляду за шкірою обличчя, але це не всім по кишені. Можна самому робити маски для обличчя. До шкіри навколо очей завжди було особливе ставлення, оскільки одним із факторів старіння якраз є зморшки навколо очей. Чарівна паличка, яка допоможе зберегти шкіру навколо очей свіжою, молодою та без зморшків — це недорога олія, здатна надовго позбавити вас від зморшків навколо очей! Просто наносьте її на ніч — і вранці на вас чекає чудовий результат. Ви самі побачите, як розгладиться шкіра та зникли припухлості!

олії

Якщо шкіра навколо недостатньо очей зволожена, це загрожує виникненню зморшків. Така олійна маска добре живить і зволожує шкіру. Але її не варто робити тим, хто страждає набряками, оскільки маска лягає на шкіру плівкою. Масляні маски на шкіру навколо очей потрібно наносити дуже тонким шаром.

Отже, склад, який наноситься на шкіру навколо очей:

  • Рицинова олія — 1 десертна ложка;
  • Вітамін Е – 5 крапель. Дія вітаміну Е на шкіру навколо очей однозначно не залишить вас байдужими та розчарованими. Зморшки розгладяться, а шкіра набуде здорового вигляду!

Читайте також: Список, який повинна знати кожна жінка — видрукуйте, щоб не загубити

  • Застосування:
  1. Змішати дві олії
  2. Трохи підігріти
  3. Нанести на шкіру навколо очей
  4. Втерти легкими поплескуваннями.
  5. І через 10 хв промокнути залишки олії серветкою.

Вже після першого застосування таких масок ви помітите суттєве покращення стану шкіри. Дрібні зморшки розгладяться, зникнуть синці та припухлості.

На сьогодні все. Будьте завжди молодими й красивими!

Джерело: otozhto.top

ТУТКА - Відпочивай корисно
Лише одна крапля олії на ніч врятує від зморшків навколо очей