Краса для новорічного інтер’єру із простих матеріалів

Одне з найпопулярніших прикрас інтер’єру до Нового року був і залишається святковий вінок. Ним можна не тільки прикрасити двері, але і задекорувати стіну, вікно, поставити на стіл разом зі свічками і т. д. Зробити новорічний вінок своїми руками — завдання просте та дуже захоплююче. Трохи матеріалів і вільного часу — і чудовий святковий декор опиниться у ваших руках!

вінок

Найперше треба визначитися з позліткою для новорічного вінка. Бажано вибрати матову, без блискіток. Ідеальним варіантом для новачків стане зелена позлітка, яка імітує засніжену ялинку. Однак якщо ви добре вмієте комбінувати різні кольори та декор між собою, тоді можете зробити вінок незвичайного відтінку.

вінок

Читайте також: Як прикрасити вікна до Нового року 2021: варіанти розкішного декору своїми руками

Наприклад, для білого вінка добре підійдуть засніжені шишки (додайте сухим пензлем трохи акрилової фарби на звичайні шишки), сріблясті та блакитні ялинкові іграшки, зацукровані ягідки, білі тканинні листочки.

Для основи візьміть картон, з якого виріжте заготовку потрібного діаметру (20-30 см).

Гарячим клеєм-пістолетом намалюйте лінію на картоні, приклейте край позлітки та почніть обмотувати по всій заготовці. Коли дійдете до кінця, знову приклейте до картону кінець позлітки.

Злегка розсовуючи останню, приклейте шишки до картонної основи.

Потім прикрасьте роботу ялинковими іграшками та будь-яким іншим декором, який, як вам здається, добре гармонує в новорічному вінку.

вінок

Ось така чудова прикраса до Нового року вийшла! Святковий вінок готовий.

Детальніше про те, як зробити простий новорічний вінок на двері своїми руками, дивіться у відео нижче:

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Краса для новорічного інтер’єру із простих матеріалів