Емоційний лист про старість від матері для доньки

Найріднішою людиною для всіх нас є мама. І не важливо, чи ви маленька дитина чи доросла жінка — для наших матерів ми завжди залишаємося дітьми. Мама — це найдобріша і найтерплячіша людина у світі.

Мамине серце, як і мамина любов не мають меж. І дуже сумно іноді спостерігати, як черствіють серця дітей, які виростають.

Цей лист присвячується всім дітям, які іноді забувають, що їх матері вже не такі молоді, як колись, і саме зараз вони потребують більше уваги та терпіння.

«Найдорожча моя квіточко! Доню моя рідна! Я пишу тобі цей лист і прошу поставитися з розумінням до того періоду, який я зараз переживаю. Так, я вже не така молода і не така швидка, як колись. На жаль, я старію, дитино моя.

Коли ми будемо з тобою вечорами говорити про життя, прошу тебе наберися терпіння і не кричи на мене, коли я буду по кілька разів повторювати одне і теж. Прошу тебе, згадай своє дитинство. Згадай, як я читала тобі одну і ту ж казку по кілька разів на день або розповідала одні й ті ж історії, адже ти їх так любила.

Якщо ти якось помітиш, як я невміло користуюся комп’ютером або смартфоном, прошу тебе, не гнівайся на мене, будь терплячою. Спробуй зрозуміти, як я почуваюся в цей час. Згадай, як я в дитинстві вчила тебе елементарних для нас, дорослих, речей. Я вчила тебе чистити зубки, тримати виделку в руці або розчісувати волосся. Я була терплячою.

Читайте також: «Дружина мусить». Нічого вона не мусить!

Коли я стану геть старою і немічною, не гнівайся, що я перестану встигати за тобою. Не нервуйся, коли я буду повільно плестися позаду, адже я теж колись вчила тебе ходити. Ти робила свої перші кроки, а я чекала і вірила в тебе. Не залишай мене саму, як і я тебе не полишала ніколи. Дай мені спокійно і без поспіху дійти свою дорогу життя до кінця…

мама

Якщо я іноді буду забувати, про що ми з тобою розмовляли, якщо я буду втрачати тему розмови, прошу тебе, не гнівайся, не кричи на мене, не висловлюй свою зарозумілість. Краще згадай себе маленькою і знай, що для мене найважливіше, щоб ти була поруч.

Я завжди цінувала, ціную і буду цінувати час, проведений з тобою поруч. Я пам’ятаю всі твої посмішки та сльози, кожну твою перемогу і невдачу. Я тебе дуже сильно люблю, всім серцем люблю, люблю більше за життя.

Спробуй зрозуміти мене і відчути те, що я переживаю зараз. Проживімо мою старість на радість.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Емоційний лист про старість від матері для доньки