8 жіночих речей, які найперше призначалися для чоловіків

Зараз в це важко повірити, але спочатку Victoria’s Secret призначалася для чоловіків! Це – лише один приклад того, настільки тонкою є межа між обома статями. Певні речі можуть використовуватися як жінками, так і чоловіками.

Тутка знову знайшов для вас дещо цікавеньке та хоче поділитися, які “жіночі” штучки колись призначалися для чоловіків.

1. Гігієнічні прокладки

Насправді їх придумав Бенджамін Франклін. Їх найперша мета – зупинити кровотечу поранених солдатів. Пізніше медсестри почали користуватися ними під час критичних днів, бо останні гарно поглинали вологу й були легкими у використанні.

2. Високі підбори

Їх історія простежується до Персії XV століття. Їх взували солдати — щоб втримати ноги в стремені. Пізніше перські мігранти привезли високі підбори до Європи, і аристократи-чоловіки почали взувати високі підбори, щоб здаватися вищими.

3. Йога

чоловіків

Йогу пов’язують з брахманами – чоловічою кастою в Індії. Їх називали ще “людьми науки”. Потім вона прийшла на захід та набула широкої популярності серед жінок.

Читайте також: 28 неймовірних речей, які жінки робили в минулому лише заради краси

4. Кроп топи

Сьогодні це – один із наймодніших елементів гардеробу жінки. Однак, першочергово вони були створені чоловіками, для чоловіків та як елемент чоловічої моди задовго до їх популярності серед жінок. Бодибілдери відрізали низ своїх футболок, щоб відповідати дрес-коду спортзалів (тренуватися голяка було заборонено).

5. Трусики-стринги

чоловіків

В давнину наші предки-чоловіки носили трусики-стринги як набедреники. А пізніше, на початку XIX століття, ними почали користуватися африканські племена.

6. Сумка

Перше призначення сумки – переносити маленькі суми грошей. Такі маленькі аксесуари користувалися популярністю серед чоловіків через свою практичність. Ті часи пройшли, і жінки все частіше почали користуватися цими аксесуарами, вони стали модними елементами образу.

7. Панчохи

чоловіків

Від самого початку панчохи призначалися для чоловіків. Вони одягали їх під час їзди верхи.

8. Магазин Victoria’s Secret

чоловіків

Колись один чоловік, що називався Раймонд, засоромився, коли купував білизну для своєї дружини. Це неприємне почуття спонукало його відкрити магазин, де чоловікам буде комфортно сидіти, поки їх дружини обирають собі новинки спідньої білизни. Тому найперше магазин призначався для комфорту чоловіків.

Які речі, які спочатку були для чоловіків, здивували вас найбільше? Чи підтримуєте ви моду унісекс?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 жіночих речей, які найперше призначалися для чоловіків