7 фільмів, які потрібно переглянути з дітьми

А ви знаєте ті кілька речей, які необхідно зробити до того, як ваші діти почнуть давати вам незручні питання. Одна з них — переглянути з ними цікавий фільм. Так-так, разом.

Пітер Пен

Peter Pan, 2003

Здавалося б, традиційна казка про чарівну країну та польоти уві сні й наяву, а насправді – ілюстрований посібник для батьків на тему «як розповісти дитині про необхідність дорослішання без зайвих істерик». Одна з найбільш душевних екранізацій такої улюбленої нами книги.

  • Навіщо переглядати: щоб у майбутньому казати своєму неголеному малюкові: «Тепер ти знаєш, чому Пітер Пен не хотів дорослішати».

Чарівна країна

Finding Neverland, 2004

фільм

Ще один фільм з категорії «all children grow up» – тепер вже про самого творця Пітера Пена — Джеймса Баррі. Дуже жвава і цікава стрічка про людину, удостоєну статусу вічного інфантила та мрійника.

  • Навіщо переглядати: щоб згадати себе в дитинстві… та усвідомити, що з того часу ви мало змінилися.

Читайте також: 10 хвилюючих фільмів, які змусять кинути всі справи та прилипнути до екрану

Чарівник країни Оз

фільм

Якщо весь позитив американського кінематографа можна було висловити одним фільмом, то ним, безумовно, став би «Чарівник країни Оз». Нестримні веселощі, щирий гумор і виразна (це для 1939 року!) яскравість кольорів.

  • Навіщо переглядати: зробити собі приємне та насолодитися чудовою Джуді Ґарленд. А ще заодно прищепити дитині любов до класичного кіно.

Аліса в країні чудес

Серед безлічі екранізацій Великого Керолла саме ця кіноверсія улюбленого твору була схвалена «тією самою» Алісою Ліддел. Найбільш «чудесна» кінопостановка з усіх фільмів про «дівчинку, яка заблукала».

  • Навіщо переглядати: зламати шаблон про те, що сюрреалізм – це обов’язково круті спецефекти, а чорно-біле кіно – тільки для серйозних і дорослих.

Маленькі жінки

Little woman, 1993

ФІЛЬМ

Зворушливий, як щоденникові записи школярки, і водночас глибокий, як мемуари навченої досвідом людини. У разі, якщо Вайнона Райдер і Кірстен Данст вам все-таки подобаються більше від гарнюні Кетрін Гепберн, можна замінити ремейком 1994 року.

  • Навіщо дивитися: переконатися, що вічні цінності як і раніше вічні.

Міст в Терабітію

Bridge to Therabitia, 2006

фільм

Нетипова дитяча казка з абсолютно непередбачуваним фіналом. Глибокий, щирий та дуже правдивий фільм про те, про що не заведено розмовляти з дітьми.

  • Навіщо переглядати: якщо не знаєте, як розповісти дитині про проблеми, які можуть підстерігати її в дорослому житті

Поліанна

Pollyanna, 2003

фільм

Фільм про те, як одна людина здатна змінити життя цілого міста. Головна героїня Поліанна — маленька дівчинка, здатна знайти підхід навіть до найсерйозніших представників дорослого світу, а головне — навчити їх сприймати життя легко і радісно.

  • Навіщо переглядати: навчити дитину (і заодно нагадати собі), що головне уміти радіти життю, а решта додасться.
ТУТКА - Відпочивай корисно
7 фільмів, які потрібно переглянути з дітьми