15+ відкриттів про протилежну стать, які треба було зробити вже давно

Про те, що чоловіки та жінки з різних планет, написано безліч статей. Однак, навіть прочитавши їх усі, нам навряд чи вдасться пізнати всі тонкощі одне одного. Один користувач Reddit вирішив поглибити свої знання в цій галузі, тому поцікавився у людей, про яку особливість протилежної статі ті б хотіли дізнатися на більш ранньому етапі свого життя. І висловитись на цю тему побажали тисячі людей.

Ми в редакції Тутка просто відірватися не могли від цього треду та відібрали для вас 15+ найяскравіших, на наш погляд, відповідей.

 • Я довго уникала гарних хлопців і вибирала тих, у кого і зовнішність скромніша, і поведінка відповідно. І лише через роки я зрозуміла, що непримітний зовнішній вигляд необов’язково робить хлопця простішим, співчутливішим, скромнішим чи осмисленішим. І навпаки, привабливий зовнішній вигляд абсолютно не означає, що хлопець обов’язково буде зарозумілим, пихатим, фривольним чи дурникуватим.
 • Хлопці, слухайте дуже уважно! Коли ваша половинка вперше стане матір’ю, ви на все життя станете для неї номером два. Так, ви ніколи не будете важливішими за дитину. Тож, перш ніж зачати малюка, не забудьте досхочу насолодитися цим періодом вашого спільного життя.
 • Хотів би я знати колись, що дівчата та хлопці по-різному дивляться на свою безпеку. Дівчата часто почуваються незахищеними, ми ж навіть не замислюємося про такі речі. Я був уже дорослим, коли усвідомив, що ніколи не йшов порожньою вулицею і не побоювався, що на мене можуть напасти. Я можу десь вештатися, залишатися в будь-кого з ночівлею і не боятися, що щось може піти не так. І мені сьогодні так соромно, що я ріс в оточенні трьох сестер і не додумався до цього швидше.
 • Чоловіки, закохавшись у когось, нервуються так само сильно, як і ми в схожій ситуації. Тож не варто завжди чекати від них першого кроку. Якщо вам хтось подобається, зізнайтеся йому в цьому. Наприклад, мій хлопець, з яким ми разом уже півтора року, сказав, що вважав мене надто крутою і не наважувався сам зі мною заговорити, щоб не виставити себе на посміховисько. Добре, що я заговорила з ним першою.

чоловіки

 • Зі свого досвіду можу сказати, що жінок хвилює не так те, як добре ви справляєтеся з різними завданнями, а ваші старанні спроби з чимось розібратися.
 • Чоловіки не помічають або не звертають стільки уваги на недоліки нашого тіла, через які ми почуваємося невпевнено. Я якось сказала чоловікові щось про свої розтяжки на грудях, а він такий: «Які розтяжки? Не пригадую такого». Це все, звичайно, дуже приємно, але мені особисто впевненості не додає.

Читайте також: 16 нагадувань про те, що книгу не варто судити за обкладинкою, а людину – за зовнішнім виглядом

 • Хотів би я знати колись, наскільки сильно жінок приваблює впевненість у собі. Спочатку я вдавав із себе такого впевненого в собі хлопця, і це справді спрацювало, і я справді зараз почуваюся таким.
 • Жінок треба запитувати, чи хочуть вони, щоб ми дали їм пораду, чи просто вислухали їх. Я не одразу це зрозумів. Думаю, в цьому криється запорука гарних стосунків.

 • Коли я була молодшою, то не ризикувала постати перед хлопцем, який мені подобається, без макіяжу чи не у в повній бойовій готовності. Я думала, що ми їм подобаємося тільки тоді, коли виглядаємо на всі 10 з 10. Це така жахлива помилка! Їм немає до цього жодної справи доти, доки з вами круто проводити час.
 • Хотіла б я колись знати те, що дуже багато чоловіків не впевнені у собі. Ось чому так важливо частіше робити їм компліменти.
 • Жінки подумки розлучаються з нами щонайменше за 2 місяці до самого розриву стосунків, тому у нас і складається враження, що вони так просто рухаються далі.

чоловіки

 • А я хотів би раніше знати, що жінкам потрібне кохання, а не просто мужлай поруч. Я завжди думав, що щоб бути гарним партнером, варто обов’язково бути брутальним мужиком, але потім я усвідомив, що бути просто люблячою людиною набагато приємніше, і змінив свої пріоритети. Мені здається, що моя дівчина любить мене саме за те, яким я є, а не за спроби бути стовідсотковим альфа-самцем.
 • Чоловіки можуть у прямому значенні ні про що не думати. І часто в ті моменти, коли вони нам здаються далекими або серйозними, вони насправді думають про якогось хлопця, якого забрали до армії, про інвестиції, автомобілі, відеоігри й т. д. і не ненавидять нас чи щось таке. Мій хлопець навчив мене того, що чоловіки влаштовані трохи простіше, ніж жінки, і що вони просто відпускають ситуацію. Я хотіла б знати це раніше. Це вберегло б мене від багатьох драматичних ситуацій і пролитих сліз.
 • Менструальні болі – це не вигадка. І вони справді можуть впливати на ваш настрій. Вибачте, шановні жінки. Чесно, я цього не знав і мені дуже шкода. Це, мабуть, жахливо.
 • Моя — досить сумна історія. Шкода, що я пізно усвідомила, що чоловіки справді не люблять, коли їм допомагають матеріально. Фінансова допомога з нашого боку ніби б’є по їх самооцінці. Так було з моїм покійним чоловіком, те саме відбувається і з моїм нинішнім чоловіком. Вони обидва були дуже вдячними мені за допомогу. Але коли я знову пропонувала допомогти їм грошима, вони відмовлялися, аргументуючи це тим, що хочуть залишатись чоловіками в цих стосунках. Я ніколи цього не розуміла, але змирилася з цим. Принаймні, вони були чесними зі мною. Однак тепер я розумію, що, мабуть, схожою поведінкою я відлякала всіх своїх колишніх, ось чому мої стосунки розвалювалися.

чоловіки

 • Хотів би я знати раніше, що жінок не потрібно обожнювати, натомість до них потрібно ставитися з такою ж часткою поваги, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас.
 • У чоловіків з дитинства може бути дефіцит любові. Їм не додали обіймів, поцілунків у маківку та поплескування по спині чи плечі. Те саме стосується і слів турботи та ласки. Тому якщо вам зараз всього цього бракує, то я посилаю вам віртуальні обійми та поцілунок у маківку.
 • Мені шкода, що я не усвідомив раніше, наскільки моя дружина любила мене з найпершого дня нашого шлюбу. Я завжди знав, що вона любить мене, але приймав це як належне. Між нами завжди були близькі стосунки, але я міг би бути для неї кращим чоловіком. Тепер, коли її більше немає, я докоряю собі за те, що не подарував їй всього себе з перших хвилин спільного життя. Мораль історії така: не бійтеся показувати свої справжні почуття. Я знаю, що кохання — річ непередбачувана і що для деяких з нас така відкритість може мати сумні наслідки, але, якщо вам пощастить, ви зустрінете свою другу половинку. Життя надто коротке. До нових зустрічей, моє кохання.

А у вас є цікаві спостереження про протилежну стать, якими гріх не поділитися з іншими людьми?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
15+ відкриттів про протилежну стать, які треба було зробити вже давно