Якими були б 7 чудес світу, якби вони збереглися

Вау! 7 чудес стародавнього світу були справжніми перлинами того часу.

І попри те, що зараз чудеса зруйновані, вони все ще продовжують надихати художників. Компанія Budget Direct зробила серію фотореалістичних 3d-візуалізацій того, як ці сім чудес виглядали б зараз.

Статуя Колоса

чудес

Це – велетенська статуя бога сонця Геліоса, виліплена з розплавленої зброї та щитів кіпрської армії. Її спочатку пошкодив землетрус, а потім мусульманський халіф Муавія I розплавив статую.

Велика піраміда в Гізі

чудес

Збудована понад 4500 років тому, Велика піраміда залишалася найвищою штучною спорудою у світі впродовж майже чотирьох тисяч років.

Висячі сади Семіраміди

чудес

чудес

Чи існували колись насправді Висячі сади? Вони – єдине диво в переліку, яке, можливо, було плодом уяви древнього автора подорожей.

Читайте також: 30 звичних для Китаю речей, які викликають спочатку шок, а потім гостру цікавість

Александрійський маяк

чудес

Ця будівля зазнала занепаду в період між 12-м століттям і кінцем 15-го століття, коли султан Мамлука Квіт Бай збудував форт на руїнах маяка.

Мавзолей в Галікарнасі

Могила, побудована для Мавзолія, правителя Карії, древнього регіону Малої Азії, вона настільки вражає, що ім’я покійного короля стало загальним словом для великих похоронних пам’ятників.

Статуя Зевса в Олімпії

чудес

Ця золота, покрита слоновою кісткою статуя була споруджена в храмі Зевса. Статуя, ймовірно, була знищена, коли храм був зруйнований в 426 році до нашої ери.

Храм Артеміди в Ефесі

Храм спалив Герострат, щоб прославитися. Потім залишки храму зруйнували готи й християни в 401 році н. е.

Шкода, що не всі чудеса дожили до нашого часу…

Фото: freepik.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
Якими були б 7 чудес світу, якби вони збереглися