Отакі вони — дітки-спадкоємці монархів!

Нас в Тутка зацікавило, як живе спадкоємець блакитної крові, який через декілька років стане королем чи королевою. Адже монархи живуть не лише в діснеєвських казках. Сьогодні в світі ще залишилося щонайменше 20 родин королів, і нам залишається лише гадати, як вони живуть. І ми розповімо про них багато цікавинок.

1. Принцеса Леонор, інфанта Іспанії

Дівчинка народилася 31 жовтня 2005 року, зараз їй 14 років. Леонор — найстарша донька короля Філіпа, який вступив на престол після зречення його батька. Вона перша у черзі на титул престолонаслідування і стане першою Королевою Іспанії з 1868 року.

Окрім іспанської, дівчинка вже вільно розмовляє англійською, вивчає мандаринську мову, французьку і арабську. Дуже любить фотографувати і не розлучається зі своєю камерою.

спадкоємець

2. Принц Джордж, Об’єднане Королівство

спадкоємець

Найстарший спадкоємець Принца Вільяма та третій у черзі на британський престол після батька, Принца Вільяма і дідуся, Принца Чарльза. Народився у 2013-му році, зараз йому 7.

3. Принцеса Естель, Швеція

спадкоємець

Принцеса Естель — найстарша донька Королеви Швеції Вікторії і після мами — друга в черзі на престол. Її повне ім’я — Естель Сільвія Єва Мері. Дитина народилася 23 лютого 2012 року, зараз їй 8.

Як майбутня королева, дівчинка відвідує концерти та музеї, щоб краще довідатися про свою рідну країну. У вільний час полюбляє ігри надворі з друзями.

Читайте також: 15 зірок Голлівуду, які втруть носа навіть випускникам Гарварду

4. Принцеса Єлизавета

Принцеса Бельгійська Єлизавета прийшла у цей світ 25 жовтня 2001 року, зараз дівчинці 18. Дитина — первісток короля, і попри те, що у неї ще є молодші брати, вона — перша у черзі на престол Бельгії за зміненими правилами перед її народженням. Якщо вона зійде на престол, то стане першою королевою Бельгії в історії.

Дівчинка катається на лижах, грає в теніс, практикує пірнання з аквалангом, любить трекінг. А ще любить слухати музику, читати, готувати їжу та спілкуватися з друзями.

Красуня-принцеса престолу Бельгії розмовляє данською, французькою, німецькою та англійською. У травні 2020 року Єлизавета завершила Атлантичний коледж об’єднаного світу (Уельс), цієї осені збирається вступати до Військової академії Бельгії (Брюссель). Займається широкою благодійною справою, допомагає дітям з труднощами у навчанні, літнім людям, безхатькам та особам з обмеженими можливостями.

5. Крістіан, Принц Данії

спадкоємець

Спадкоємець престолу Данії – 15-річний Крістіан. Найстарший син Фредеріка, кронпринца данського та онук Її Величності Королеви Маргрети ІІ-ої. Після батька він — другий у черзі на престол. Цікаво, що з XVI століття, первістків-синів династії данських правителів називали або Крістіан, або Фредерік.

6. Жак, наслідний принц Монако

Принц Жак, повне ім’я якого — Жак Оноре Реньє Грімальді — народився 10 грудня 2014-го року і зараз хлопчику 5 років. Хлопчик і його сестричка Ґабріелла — двійнятка, вона на 2 хвилини старша за Жака. Та за правилами саме він — спадкоємець престолу Монако.

7. Принц Мулай Хассан, Марокко

Принцу Марокко, Мулай Хассану 17 років, народився він у 2003-му. Найстарша дитина короля Мухаммеда, він — найбільш очевидний спадкоємець марокканського престолу. Цьогоріч хлопчина закінчив коледж та здобув диплом бакалавра-міжнародника з економіки й соціології. Він вільно розмовляє арабською, французькою, англійською й іспанською. Попри те, що тато в нього — юрист, Мулая приваблює авіація.

А сьогодні хлопчика вчать давати офіційні прийоми, спілкуватися зі світовими лідерами, вести офіційну кореспонденцію.

8. Принцеса Катаріна-Амалія Нідерландська

Принцесі Королівства Нідерландів Катаріні-Амалії – 16 років. Найстарша з усіх дітей в сім’ї, дитина претендує на престол після зречення її батьком престолу в 2013-му році. Попри те, що Катаріна-Амалія з сестрами належать до монаршої родини, вони ходять у звичайну школу. Принцеса розмовляє данською, англійською та іспанською мовами. Обожнює кататися верхи, хокей, спів та грати на фортепіано.

9. Інгрід Олександра, принцеса Норвегії

Старша і єдина донька кронпринца Норвегії Гокона. Дівчинка народилася у 2004-му, їй зараз 16 років, і у черзі на правління вона друга після батька. Якщо вона зійде на престол, то стане другою в історії королевою після королеви Маргарет, яка правила в XV-му столітті.

Вона ходила до звичайної молодшої школи, але потім її перевели до приватної школи з нахилом на навчання англійської, тож дитина тепер вільно розмовляє англійською. Цікавиться охороною довкілля, любить лижі, кікбоксинг та серфінг. У 2016-му році на її честь відкрили парк скульптур: сама дівчина обирала дизайн скульптур, призначених для діток з усієї країни.

Якби ви могли помінятися життями, стали б монархом? І яким саме? Так цікаво почути ваші думки.

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Отакі вони — дітки-спадкоємці монархів!
Хто такі піраха — люди, які живуть одним днем і вважаються найщасливішими на планеті