«На тітоньку перетворюються жінки, які живуть не для себе»

Часто чоловіки обурюються, побачивши, що з худенької та веселої дівчинки, якою колись була їхня кохана, раптом вилупилася тітонька. Вони вважають, що їх обдурили. Підсунули, іншими словами, неякісний продукт.

Була студентка в білій шапочці, танцювала на дискотеці, читала Муракамі, мріяла поїхати в Париж, і раптом — вона.

Класична тітонька із зайвою вагою, зацькованим кругозором, обмеженим придбанням тушкованки «по акції» та найманням репетиторів для дитини. З короткою стрижкою, в трусах в горошок, з тістечком у перерві на роботі, в дивному одязі невиразних кольорів, який більше нагадує парашут. Звідки вони взагалі беруться, ці тітоньки?

тітонька

А я вам скажу звідки. Тітоньками стають жінки, які живуть не для себе. Жінки, які змушені щодня та щогодини іти всупереч своїм бажанням. Що змушує їх робити це? Ймовірно, борг.

Хіба акціями в «Копійочці» цікавляться від доброго життя? Ні. Ними цікавляться жінки, які намагаються на місяць розтягнути платню чоловіка, яку через непорозуміння назвали зарплатою. Щоб вистачило і на їжу, і чоловікові на штани, і дитині на репетиторів.

Читайте також: Якими рисами мудрі жінки прив’язують до себе чоловіків

Знову ж таки, хіба репетиторів і нудну перевірку уроків придумала жінка? Вона лише звалила на себе відповідальність та намагається відповідати високим сучасним стандартам утримання дітей. Про яких (і про стандарти, і про дітей) чоловік часто має лише приблизне уявлення.

Чому тітонька їсть тістечко? Ймовірно, заповнює втрати енергії, які не можна компенсувати інакше — прогулянками, сном. Тому що спати їй ніколи — у дитини різалися зуби/болів живіт/піднялася температура.

Помітила, що вільні та не обтяжені родичами й дітьми жінки, які роблять, що хочуть, тітоньками не бувають. Вони бувають маргіналками, п’яницями, повіями, утриманками, дивними панянками… але не тітоньками. Тітонька — це завжди пожертвування собою заради інших, життя чужими інтересами.

Здолай в собі тітоньку — кричать гламурні журнали. Налагодь сон, харчуйся по п’ять разів на день мармуровою яловичиною, ходи три рази в тиждень на силове тренування, і три рази в басейн. Піди в перукарню, купи новий одяг. Їм невтямки, що, можливо, ця жінка дуже хоче і на силове тренування, і в перукарню, і в басейн. Але у неї на шиї — двоє дітей-школярів, паралізована свекруха, батьки, що вимагають допомоги.

У суспільстві тіток чомусь заведено цькувати, ганьбити безглуздим зовнішнім виглядом, звинувачувати в лінощах. Хоча, якщо вже відверто, деяким тітонькам чоловіки, діти й суспільство повинні були б поклонитися в ноги за їх подвиг. На них, почасти, і тримається цей світ.

Автор: Морена Морана

ТУТКА - Відпочивай корисно
«На тітоньку перетворюються жінки, які живуть не для себе»