Кілька чарівних слів, які допоможуть керувати своїм здоров’ям і долею

Самонавіювання має великий вплив на нас. Ви, напевно, помічали, що при позитивному настрої і справи йдуть добре, і настрій гарний, і самопочуття бадьоріше. Якщо ж ми зосереджені на чомусь поганому, воно ніби притягується в наше життя. Просте слово може керувати нашим здоров’ям.

«Лікар має три засоби в боротьбі з хворобою — слово, рослина, ніж», – сказав колись великий лікар Ібн Сіна. І «слово» він поставив на першому місці. Чому слово може зцілювати, поранити, вбивати і надихати?

слово

Слово зцілює

Знаєте дві неоціненні поради американського кардіолога Р. Еліота, відомого фахівця з серцево-судинних захворювань? Запам’ятайте їх і завжди застосовуйте в скрутну життєву хвилину. Бо дорожче від здоров’я немає нічого.

Порада №1. Не варто засмучуватися через дрібниці.

Порада №2. Все — дрібниці.

Золоті слова! Чи ви згодні?

Будь-яке слово несе в собі енергію, силу, заряд. Просто ми не помічаємо цього. Слово втілює думку. Воно матеріалізує те, про що ми думаємо.

Засновником сучасної концепції самонавіювання був Еміль Куе. Він працював аптекарем, і коли виписував хворим ліки, почав акцентувати увагу на тому, що пацієнти, впевнені в своєму благополучному зціленні, видужували набагато швидше. Так Куе присвятив себе питанню самонавіювання й навіть відкрив власну клініку. Пізніше про нього дізнався весь світ.

Читайте також: 7 речей, які ніколи і нікому не можна розповідати про себе

Формула самонавіювання за Куе — проста фраза, яка стверджує лінію позитивного розвитку всього вашого життя: З кожним днем у всьому мені стає краще і краще. Формулу треба повторювати не менше 20 разів. Щоб не відволікатися на рахунок при 20-кратному повторенні фрази, Куе рекомендував використовувати мотузку з двадцятьма вузликами або намистини з великими горошинками на рухомій нитці. Ця процедура займає не більше двох хвилин.

слово

Найміцніший захист від недуг і інфекцій — це неухильна віра в своє здоров’я та позитивні емоції.

Адже негативно заряджені думки руйнують наше тіло і душу.

Візьмемо злість. Відомо, що вона може стати причиною захворювань травного тракту.

Тривала образа через певний час виливається в захворювання печінки, підшлункової, холецистит.

І навпаки, оптимісти концентруються на своїх недугах, хворобливих станах. Вони вміють «перемикатися» на добро, бачити у всьому свої переваги. Щоб уберегти себе від захворювань, викликаних негативними думками, корисно взяти на озброєння одну корисну пораду стародавніх мудреців — попри все радіти життю. Якщо ми думаємо про щось гарне — треба чекати гарного. Думаємо про щось погане — в наші двері незабаром може постукати неприємність або хвороба.

Нав’язливі думки мають властивість трансформуватися в переконання, що це неодмінно станеться. І така віра породжує подію. Може, час почати думати лише про гарне, планувати радісні події та не зациклюватися на негативі?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Кілька чарівних слів, які допоможуть керувати своїм здоров’ям і долею