Життєві правила, які можуть допомогти кожному

Життєві правила, щоб краще зрозуміти сутність життя:

1. Тобі прийдеться вчитися в школі під назвою Життя на Планеті Земля. Кожна людина і кожна подія — твій Універсальний Учитель.

2. Немає помилок — лише уроки. Невдачі — невіддільна частина успіху. Жертв немає — лише учні та вчителі.

3. Урок буде повторюватися в найрізноманітніших формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не зрозумієш легкі уроки — вони стануть важчими, коли зрозумієш — перейдеш до наступного уроку.

Читайте також: “Пісок у трусах” — синдром, який приходить з роками

4. Зовнішні проблеми — точне відображення твого внутрішнього стану. Якщо ти зміниш свій внутрішній світ — зовнішній світ також зміниться для тебе.

Життєві правила

5. Біль — це спосіб, який Всесвіт використовує, щоб привернути твою увагу.

6. Світ різноманітний. Неприйняття себе і оточення “як є” лежить в основі негативних емоцій, що руйнують організм.

7. Ти зрозумієш, що урок засвоєно, коли твоя поведінка і ставлення до всього зміниться. Мудрість здобувається практикою. Трохи чогось — краще, ніж багато нічого.

8. Немає місця кращого, ніж “тут”. “Там” нітрохи не краще, ніж “тут”. Коли твоє “там” стане “тут”, ти отримаєш інше “там”, яке знову буде здаватися кращим, ніж “тут”. Цінуй те, що маєш зараз.

9. Інші люди — лише твоє відображення. Ти не можеш любити чи ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних рис.

Життєві правила

10. Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальності за написання картини, то за тебе її напишуть інші.

11. Тобі відомі усі відповіді. Ти знаєш більше, ніж написано в книгах. А все, що ти повинен робити — це дивитися в себе, слухати себе і довіряти собі.

12. Шукай своє призначення, максимально реалізуйся в ньому і віддавайся йому повністю. Воно може змінюватися протягом життя. Постійно навчайся чогось нового і не бійся починати все спочатку.

13. Ти завжди зможеш згадати ці життєві правила, якщо, звичайно, захочеш…

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Життєві правила, які можуть допомогти кожному