Життя до популярності: на кого навчалися та де працювали українські зірки

Кожна зірка українського шоубізнесу має свій бекграунд і він не завжди «зірковий», адже хто з нас серйозно замислюється над тим, щоб заробляти на життя сценою?

Олексій Потапенко: учитель фізкультури

Серед таких особистостей репер Потап. У 19 років він викладав фізичну культуру в школі, де навчалася ексучасниця групи «ВІА Гра» Санта Дімополус. Мало того, Олексій не лише закінчив Національний університет фізичного виховання та спорту України, а також здобув диплом магістра економічних наук.

Тарас Тополя: юрист

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя отримував вищу юридичну освіту в Академії Міністерства внутрішніх справ. І одночасно з цим згадував дитинство та шкільні роки, які присвятив грі на скрипці та співу у хорі імені Ревуцького.

Читайте також: Саша Бо, Волошин, Заліско: хто ці блогери та чому вони стали такими популярними

Юлія Саніна: фольклористка

У шкільному віці Юлія вже захоплювалася музикою та навіть гастролювала з різними колективами. Але під час вибору університету повернула у трохи іншу спеціальність та вступила на філологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А коли отримала в руки диплом магістра фольклористики, захопилася журналістикою. На одному з інтерв’ю артистка й познайомилася з майбутнім чоловіком, з яким вони невдовзі створили музичний проєкт — гурт The Hardkiss.

Артем Пивоваров: помічник анестезіолога

Український саунд-продюсер та співак у стилі нью-вейв народився у невеликому місті під Харковом. Саме там майбутній артист закінчив 9 класів середньої школи та вступив до медичного коледжу. Вищу освіту Артем здобув у Національній академії міського господарства у Харкові. Після отримання диплома еколога, Пивоваров три роки пропрацював помічником анестезіолога, паралельно займаючись музикою. А коли випав шанс круто змінити своє життя, Артем кинув медицину, не замислюючись.

Володимир Остапчук: репетитор англійської мови

Колись шоумен та комік навіть не підозрював, що настане той день, коли його запросять бути ведучим всесвітньо відомого конкурсу «Євробачення». Він народився в Умані й там здобув вищу філологічну освіту. Перед тим, як піти на курси ораторського мистецтва та стати диктором, Остапчук певний час пропрацював викладачем англійської мови разом із колишньою дружиною Оленою Войченко.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Життя до популярності: на кого навчалися та де працювали українські зірки