Жіночий Знак Зодіаку та її кнопочка, яка викликає море сліз

У кожної панянки є таємна больова точка — кнопочка, на яку можна натиснути, і все потоне в морі сліз. Або вибухне. Це дивлячись під яким знаком панянка народилася. Хочеш дізнатися, де твоя кнопочка вразливості?

Козеріг

панянка

Збоку може здатися, що у панянки-Козерога зовсім немає ніяких больових точок, але це, звичайно, не так. Просто до тієї самої кнопки практично неможливо дістатися: для того, щоб зробити панночці-Козерогу боляче, її потрібно кинути. Щоб зробити їй дуже боляче, потрібно її кинути, не пояснюючи причин. Але, по-перше, де ви бачили ідіота, який кине такий скарб, а по-друге, навіть якщо ви такого бачили, будьте впевнені — перед цим панянка-Козеріг з нього всю душу витрусила. Разом з відповіддю на питання «Ну, чим я тобі не мила, га?»

Водолій

Ми не уявляємо, наскільки безсердечним потрібно бути, щоб захотіти образити панночку-Водолія. За що?! Але якщо вам дуже треба, то записуйте: панночці-Водолію потрібно дати зрозуміти, що її товариство стало вам неприємним. Що її занадто багато. Що вона, по-перше, похмура, а по-друге — нав’язлива. Нестерпно, неможливо задушлива жінка. Можна навіть так їй і сказати. Прямо ротом. Образу завдасте смертельну образу, але, правда, тільки один раз: панянка-Водолій цього або ніколи не пробачить, або пробачить, і більше ви від неї не відчепиться. Тому що іншої кнопки немає, на жаль.

Читайте також: Антигороскоп: все найгірше про знаки Зодіаку

Риби

панянка

Якби у Рибок не було цієї больової точки, вони давно б захопили світове панування і, можливо, ще кілька населених всесвітів на додачу. Але, на жаль, ця точка у Рибок є, і на неї весь час хтось натискає. Називається кнопка «Все, далі сама». «Далі сама» – це означає, що Рибку більше не будуть водити за ручку і носити на ручках, що не будуть оберігати її від цього злого, бездушного світу, не будуть приносити їй життєві блага в дзьобику і какао з зефірками в ліжко. Ні, Рибка сама в змозі про себе подбати, причому краще за деяких. Але це так боляче!

Овен

Навіть не намагайтеся заподіяти панночці-Овну нестерпних душевних страждань одним ударом — номер не пройде. Овни — мов скеля. Зате у них є чарівна ниточка, за яку можна постійно тихенько смикати: потрібно весь час щось робити їй зло. Вищий пілотаж — робити це нібито не зі зла, а тому що ви ніби не розумієте, чого вона хоче. Дуже скоро панночку-Овна розірве на купу маленьких баранчиків. Дуже лютих маленьких баранчиків.

Телець

панянка

Художника образити може кожен, і панночку-Тельця — теж. Тому що для цього зовсім нічого не треба робити. Взагалі. Потрібно старанно ігнорувати панночку-Тельця. Найкраще удати, що її для вас взагалі не існує, але це, звичайно, завдання для досвідчених користувачів. Початківцям рекомендуємо не коментувати її пости в «Фейсбуці», на її питання відповідати коротко – «Так», «Ні» або «Не знаю», а коли панночка-Телець почне розповідати про себе, радимо театрально зітхнути і в’яло закотити очі. Усе. Телець одразу голосно заплаче і піде придумувати план жорстокої і кривавої помсти.

Близнюки

панянка

Близнюки вміють удавати, що больові точки у них скрізь: куди не ткнути — забій всієї панянки. Але це все брехня, звичайно, як завжди у Близнюків. Насправді справжня больова точка у них тільки одна — вони не виносять докорів. І, якщо ви хочете не просто натиснути на хворе місце, а ще й досхочу там поколупатися розпеченим цвяхом — дорікайте Близнюкам в тому, що вони самі розгубили всі полімери, тому що вчасно не подорослішали. І тепер у всіх нормальних людей все добре, а у Близнюків — ну, ви зрозуміли. Не забудьте сфабрикувати скорботну міну і фальшиво прошепотіти «Як мені тебе шкода!». І буде великий бадабум. Дуже, дуже великий.

Рак

панянка

А ось панянка-Рак дійсно одна велика больова точка: їй можна заподіяти нестерпних страждань чим завгодно. Досить неправильним тоном сказати «Будь здорова!», коли вона пчихне — і все. Як ви могли так жорстоко її образити, безсердечне ви чудовисько! Але недоброзичливці можуть не потирати спітнілі рученята в передчутті задоволення: свої образи панянка-Рак тримає при собі, так що натискати на хворі точки можна, а ось насолодитися ефектом навряд чи вийде.

Лев

панянка

Зробити боляче Левиці дуже просто: можна, наприклад, подарувати їй недостатньо розкішний подарунок — і все! О, горе! Але, щоправда, Левиця недовго буде страждати і незабаром просто викреслить негідника зі списку своїх знайомих. А ось якщо потрібно поранити серце Левиці навічно, то найкраще її публічно принизити. Цього Левиця не переживе і, можливо, навіть піде без шапки в ніч холодну. За дробовиком.

Діва

панянка

Больову точку Діви і шукати не треба — велика червона кнопка горить у неї на чолі, поруч з начищеною табличкою «хворобливе самолюбство». Проблема в тому, що вразити самолюбство Діви словами абсолютно неможливо: вона все одно знає більше слів, а число уїдливих конструкцій, які вона майстерно з цих слів формує, прямує до нескінченності. Зате є інший спосіб: потрібно дізнатися, над чим Діва зараз працює, і зробити те ж саме, але раніше, ніж вона. І краще, ніж вона. І щоб всі навколо визнали, що ви зробили це раніше і краще, ніж вона. Ну, загалом, ми зрозуміли, що ви вже не хочете кривдити Діву, так.

Терези

Панянки-Терези — легкі натури, які нічого не беруть близько до серця. Тому що там, у серці, просто немає більше вільного місця: все зайнято гарненьким і цікавеньким, і на спеціальній поличці для нестерпних страждань теж лежить якийсь непотрібний, але надзвичайно милий сувенір. Але якщо вам чогось дуже потрібно змусити панночку-Терези страждати — просто хаміть. Хоча ні, не просто: хаміть, як в останній раз! Так, немов ви в трамваї, на ринку і в черзі до терапевта в поліклініці одночасно. І тоді проллються сльози Терезів, о, так. Водоспадом проллються. Ніагарою.

Скорпіон

панянка

Панянки-Скорпіони — абсолютно незбагненні істоти, тому всім здається, що їх больова точка захована далі, ніж смерть Чахлика: яйце в качці, качка в зайці, заєць — в секретних лабораторіях Пентагону. Але насправді больова точка Скорпіона знаходиться на самому видному місці: щоб зробити панночці-Скорпіону боляче, потрібно їй просто в чомусь відмовити. Ми згодні, це практично неможливо, але зате який профіт! Хто може похвалитися тим, що зробив боляче Скорпіону, га? Отож. Маленька підказка для бородатої половини людства: фраза «Не сьогодні, дорога, у мене голова болить» – це WIN!

Стрілець

панянка

Панночка-Стрілець не відноситься до себе надто серйозно, самоіронія — головна її риса. Ось по ній і треба бити. В тому сенсі, що панночку-Стрільця потрібно сприймати всерйоз: всі її жарти, всі дивні вчинки, її неймовірні веселощі — все неодмінно треба відзначити, бажано вголос, і записати в книжечку, що ця панянка геть дурненька, мабуть. І тоді Стрілець піде страждати. Страждати від недосконалості цього світу, населеного ідіотами, не здатними робити важливі справи без лютої серйозності на фізіономії.

Фото з відкритих джерел

ТУТКА - Відпочивай корисно
Жіночий Знак Зодіаку та її кнопочка, яка викликає море сліз