Жінка шукає такого чоловіка, який зможе витримати її агресію

Жінка шукає чоловіка, який зможе витримати її агресію. З тим, хто не може або забороняє, вона живе, але страждає. Страждає від того, що її зменшили, скоротили, накрили зверху бетонною плитою. І повністю стримувати не можна — інакше розійдеться і рознесе все до біса.

Здається, з вибором супутника життя все ясно — він незрозумілий. Однак є деякі неочевидні, але реально діючі фактори, що сприяють тяжінню людей. Коли жінка вибирає собі чоловіка, дуже багато чого залежить від її характеру, темпераменту та особистого розуміння “свого ідеалу“.

Жінка

Потрібен той, який витримає і зупинить її в критичній точці, після якої почнеться руйнування себе, його, стосунків. Інстинктивно жінка сприймає це силою. Нібито спеціально провокує його, щоб поглянути на його реакцію. Така собі перевірка — витримає чи ні. Неусвідомлена. Але така солодка, якщо він впорається. Отже, міцний. Отже, встоїть. Можна покластись.

Читайте також: Які жіночі звички найбільше дратують чоловіків?

Якщо здувся, заплакав, схопився за серце… Жінка пошкодує. В цей момент. Але потім стане сильнішою. Слабкого почне добивати.

Жінка

Якщо заборонив злитися, гніватися, накричав або культурно пояснив, якою вона повинна бути, вона все одно сприйме це тиском. Буде нещасною і щоразу нагадуватиме, як її придушили.

Важко. Дуже чоловікові важко — і стрижень показати, і не перетиснути. Але тільки так танець двох буде довгим. Адже саме жінки найчастіше подають на розлучення.

P.S. Щоб чоловік міг витримати агресію жінки, спочатку його дитячу агресію повинна вміти приймати мати. А чи багато серед нас таких?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Жінка шукає такого чоловіка, який зможе витримати її агресію