Якими могли б бути 9 відомих людей, якби самі не втрутилися у природні процеси

У наші дні необов’язково бути багатим або досягти певного віку, щоб наважитися на введення ботоксу, філерів, пластичну операцію та інші види естетичних процедур. Все більше та більше людей, незалежно від свого віку та статі, вдаються до допомоги інвазивної косметології та пластичної хірургії, щоб мати кращий вигляд та краще почуватися. І знаменитості не є винятком.

Тутка вирішив з’ясувати, якими могли б бути зірки, якби вони обійшлися без послуг пластичного хірурга.

1. Доллі Партон

“Я можу мати штучний вигляд, але я справжня в тому, що дійсно важливо”, — відкрито зізналася в інтерв’ю кантрі-виконавиця. “Якщо щось висить мішком або розтягується, я це підберу, зроблю ліпосакцію або відріжу” — ще одна відома фраза Партон, яка ілюструє її позицію щодо косметичних процедур.

2. Гвінет Пелтроу

Актриса та бізнесвумен Гвінет Пелтроу відверто розповіла про косметичні процедури, через які вона пройшла, оскільки також є обличчям бренду ін’єкційних препаратів проти зморшків, які сама використовує, щоб «бути менш сердитою».

3. Кріс Дженнер

«Мамаджер» з клану Кардаш’ян-Дженнер без вагань зізнається, що протягом багатьох років дозволяла проводити над своєю шкірою різні косметичні процедури. Лазер, введення ботоксу та філерів лише деякі з них.

Читайте також: Про них говорять усі: найгучніші скандали 2021 року

4. Саймон Ковелл

Музичний імпресаріо, автор пісень і суддя на шоу талантів, Саймон став однією з перших медіаперсон чоловічої статі, які зізналися у використанні ботоксу. Він також робив підтягнення обличчя. «Наразі для мене важливо мати чисту шкіру. Якщо у вас чиста шкіра, ви маєте кращий вигляд. Та з декотрими з цих процедур треба бути дуже обережними”, — додав він.

5. Кайлі Дженнер

Кайлі Дженнер почала відчувати невпевненість у собі, коли її бойфренд сказав, що вона має дуже маленькі губи. Відтоді Кайлі була буквально одержима тим, щоб губи виглядали пухкішими. Щойно з’явилася можливість, вона їх збільшила — тоді й з’явився її фірмовий образ, який тепер знайомий усьому світові.

6. Тайра Бенкс

«Виправляйте це або показуйте всім — я думаю, жінкам має бути доступне й те й інше», — свого часу сказала супермодель та телеведуча про пластичні операції та косметологічні процедури. Найважливіше для Тайри, яка також зізналася, що робила пластику носа на початку своєї кар’єри, це припинити судити одне одного за вибір щодо свого тіла.

7. Кейлі Куоко

Кейлі — ще одна молода актриса, яка не приховує та не шкодує про свої естетичні операції. В інтерв’ю вона розповіла, що зробила пластику носа та заповнила складку на шиї. “Наскільки ми любимо свій внутрішній світ, настільки ж, на жаль, хочемо мати гарний вигляд”, — сказала актриса.

8. Мадонна

«Звичайно, я не маю нічого проти пластичної хірургії. Проте я категорично проти обговорювати це», — сказала якось королева попмузики, тим самим давши зрозуміти, що нормально ставиться до косметичних процедур, але залишає за собою право не говорити про це.

Вона ще раз підтвердила свою позицію у 2019 році, написавши в Instagram: «Відчайдушно не шукаю схвалення нічого… і користуюся правом на свободу дій щодо власного тіла, як і будь-який інший!»

9. Сильвестр Сталлоне

В інтерв’ю в 1992 році, коли Сильвестру Сталлоне було 45 років, він зізнався, що зробив підтягнення лівого боку. Але це втручання, крім естетичної, також мало медичну мету виправити родову травму — поріз лівого боку обличчя, який впливав на рухливість губ, язика і щік, а отже, і на мовлення. Але з роками обличчя Сталлоне продовжувало змінюватися, і це свідчить про те, що він ще не раз вдавався до послуг хірургів.

Що ви думаєте про інвазивну косметологію та пластичні операції? Яку рису обличчя ви хотіли б змінити чи покращити?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Якими могли б бути 9 відомих людей, якби самі не втрутилися у природні процеси