Які жіночі звички найбільше дратують чоловіків?

Ми всі маємо свої плюси та мінуси, уподобання й ненависні речі. Жіночі звички — не виняток. Чи то вони такі своєрідні, що дуже дратують протилежну стать, чи чоловіки аж так сильно відрізняються від жінок, — хтозна. Та, безперечно, вони є, і з ними треба боротися, якщо на горизонті маячіє неминуча сварка і з’ясування стосунків.

Тутка поцікавився у сильної статі, які жіночі звички дратують їх найбільше. Наша стаття — привід до перегляду власного життя і чітких постанов і бажань виправити те, що можна виправити.

Тотальний контроль

Жіночі звички
Фото: vectorstock.com

Напевне, найперша причина, чому пари розходяться або живуть у токсичних недовірливих стосунках. Жінка, яка любить свого чоловіка, — це найперше жінка, яка довіряє, а не повсякчас перевіряє його пошту/телефон/соцмережі, засипає запитаннями: “Де ти був? Коли прийшов? З ким зустрічався?” Погодьтеся, жінки, такі питання дратували б навіть вас.

Повсюдні засоби для макіяжу

Хай там що, а розкидані косметичні диски, пінцети, тональні основи і лаки для нігтів — не надто приємна картина навіть для дуже терпеливого чоловіка. Особливо якщо знаходиш їх у спальні чи на кухні! Так, жінки скаржаться, що кохані не забирають за собою посуд, розкидають шкарпетки тощо, а самі такої “милої неохайності” за собою не помічають, і свої жіночі звички виставляють у вигідному для себе світлі. Звісно, справа особистої гігієни — індивідуальна справа кожного, та варто ставитися до неї уважніше.

Читайте також: 7 уроків, які розумна жінка виносить після спілкування з чоловіками

Прохання оцінювати її зовнішній вигляд

Жінка — натура егоцентрична, тож посмійте не похвалити її за вдалий образ чи гарно підібране взуття й аксесуари, — почне метати громовицями! Такі жіночі звички до маленького самовихваляння контрастують з чоловічим уявленням про красу. Їм важко годинами розсипатися у компліментах, особливо якщо чоловік — скромна натура. Зумійте роздивитися свою красу і захоплення вами в його очах, і нехай весь світ зачекає!

Безпричинні плачі

Жіночі звички
Фото: vectorstock.com

Ніби все добре, мирно — а вона плаче. І не пояснює чому! Чоловіча натура захисника такого не може витримати, — а вона плаче і плаче!

Дорогі, ви хоча б скажіть: “Мені щось тривожно, сумно, хочу поплакати”, і чоловіча реакція не забариться. В сльозах немає нічого поганого, та і плакати намарне теж не варто.

Надмірне бажання побазікати

Надмірна жіноча язикуватість — не хиба, а радше результат вищезгаданої емоційності. Жінки, спробуйте впорядкувати потік своїх думок і слів, щоб чоловікам було легше аналізувати й класифікувати інформацію та вони змогти виокремити найважливіше. Аби потім не було звинувачень: “Ти взагалі мене не слухаєш”: як вас можна сприймати у невпинному потоці висловлювань і сентиментів?

Постійні безпричинні ображання

Навіть без наявної причини причину жінка вигадає собі сама! Бо вона — жінка. Через свою емоційність та чутливість вона сприймає все надто буквально, особливо прямолінійність чоловіків. Ключем до розв’язання конфлікту є щира й відверта розмова, проговорення своїх почуттів вголос.

Забирання їжі з тарілки чоловіків

Знамениті слова Джої з серіалу “Друзі” – “Джої не ділиться їжею” чи не найкраще ілюструє цей пункт. Жіночі звички можуть смішити та засмучувати, а декотрі — ображати і дратувати. Оця підпадає під категорію “бісить”. Жінки: замовте собі все, що хочете. І не тягайте пів порції чоловіка: зрештою, так навіть неввічливо.

“Сексуальна колода”

Фото: vectorstock.com

Дуже інтимний пункт, який дратує чи не всіх чоловіків — жінка, яка “мов колода” лежить в ліжку. Звісно, зачіпати такі тонкі струни душі й стосунків ми не бажаємо, проте все ж наголосимо: чоловіки люблять бути переможцями у кожній сфері, ліжко — не виняток. А пасивна, апатична кохана — геть не чудове проведення вечора.

Чому жінки бояться розкутості в ліжку? Відповідь проста: щоб не прославитися повіями. Один класик колись сказав: “Жінка має бути праведницею для всіх та найрозпуснішою повією для свого чоловіка у ліжку”. Кожна пані сама знає свої сексуальні бажання і не варто соромитися того, щоб відкритися перед коханою душею, віддати всю свою ніжність. Зрештою, про це ніхто не довідається, а ваш чоловік полюбить вас ще більше.

Натякають, а не прямо висловлюють свої бажання

Чоловіки люблять прямоту, жінки ж спілкуються натяками. І потім самі ображаються за те, що кохані не зрозуміли, чого вони хочуть. А ви їм сказали, чого хочете? То краще скажіть, а не водіть їх за носа недомовками.

Нишпорення в чоловічих речах

Деякі жіночі звички виглядають потрібними в жіночих очах, в чоловічих — кардинально протилежними.

Прибирання і прагнення до чистоти — це, без сумніву, одна з найкращих жіночих рис, та постійне перекидання і перекладання чоловічих речей, інструментів прославиться вже згаданим контролем і нишпоренням. Хаос для вас — це порядок для нього, пам’ятайте про це.

Втручання чужих осіб у сімейні проблеми

Фото: vectorstock.com

Хай там що, жінки люблять попліткувати, дізнатися, що відбувається в інших сім’ях, і про свою розказати. Такі невинні жіночі звички можуть перерости в серйозну сварку, якщо вона постійно буде повторювати: “А Олі Андрій подарував таке…”, “А Марині Петро обіцяв туди поїхати…” тощо.

Якщо хочете щось обговорити — зверніться до чоловіка, а не до мами чи подруги.

Скарги “Мені немає чого одягнути”

І при цьому багатогодинне крутіння перед дзеркалом. Загадкові жінки дратують цим чоловіків, які значно скромніші у виборі гардеробу.

Комплекси жінок

Чоловіків приваблює сильна, впевнена в собі жінка, а не та, яка хоче вдавати з себе не таку, якою є насправді. Щирість і справжність протилежної статі імпонують абсолютно усім чоловікам.

Постійні запитання “Ти мене любиш?” і “А про що ти думаєш?

Жіночки! Ваші жіночі звички здогадуватися про можливі чоловічі думки ні до чого доброго не призведуть. “А про що ти думаєш?”, “А я тебе чимось образила?”, “Ти вже мене не любиш” здатні роздратувати навіть найбільш врівноваженого чоловіка. Ну і навіщо запитувати й псувати всю гарну атмосферу? Звісно, що чоловік має багато думок в голові, він думає про все значно більше, ніж ви: про роботу, сім’ю, авто і друзів. Просто коли мовчить — то просто мовчить, не варто турбувати його і хвилюватися без причини.

Зациклення жінок на дієтах і зайвій вазі

Фото: vectorstock.com

Тут без сумніву: “Я товста, мені треба сідати на дієту” чув кожен чоловік! Кожного дня/тижня/місяця! Та якщо він кохає вас, то такою, якою ви є. Нерозумно дратувати коханого постійними запитаннями щодо зовнішності та краси: ви красива така, яка є.

Переконання, що в ліжку вони “роблять вам послугу”

Хм, дещо дивний пункт із категорії “жіночі звички”, та чоловіки сигналізували і таке. А як би ви відреагували на те, що під час близькості чоловік стомлено зітхає і робить “мертве” обличчя? Справді, неприємно. Секс для вас обох має стати моментом душевної, емоційної та фізичної близькості, а не каторгою, яку треба якнайскоріше “відбути”. Погодьтеся, що для гармонійних стосунків він так само важливий, як інші речі. І не дивуйтеся, якщо з часом чоловік до вас збайдужіє.

Всім бажаємо щасливих і справжніх стосунків!

Які жіночі звички ви простежили у себе? І які однозначно варто змінити?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Які жіночі звички найбільше дратують чоловіків?