Які характеристики вашого зіркового знаку найбільше дратують людей?

Ми знаємо, що ви любите читати про себе і про те, що на вас очікує в майбутньому! А чи готові ви прийняти свої недоліки та вислухати критику з приводу свого характеру? Тутка з’ясував найгірші риси кожного знака Зодіаку.

Ці риси вашого знаку Зодіаку найбільше дратують довколишніх людей.

1. Овен

Овни мають не найкраще терпіння, тому працювати в команді для цього знака — справжня каторга. Легше зробити все самому і не просити допомоги у людей, тим більше ще й гординя не дає. Що стосується поставленої мети, Овни ні перед чим не зупиняться — навіть перед мамою з візочком, бабусею з паличкою або собакою, який перебігає дорогу. Про таких кажуть — проб’ють чолом стіну. Це, можливо, з одного боку добре, а з іншого — страждати будуть всі, крім самовдоволеного Овна.

 • Коронна фраза: «Так їм і треба!»

2. Телець

Осел в порівнянні з Тельцем — дуже поступлива і покірна тварина. Цей знак зодіаку завжди впевнений, що він знає краще за всіх, його ідеї є найкращими, а рішення — найправильнішим. Тельці навіть не захочуть послухати спростування, а в гіршому випадку — просто почнуть сваритися з тобою. Як висновок в дурнях залишишся ти!

 • Коронна фраза: «Не сперечайся зі мною. Я краще знаю!»

3. Близнюки

Як вже багатьом відомо, в Близнюках заховані дві особи та два характери. Причому одна з цих сторін нестерпна для суспільства, а під вплив «біполярного» настрою частенько потрапляють довколишні люди. Якщо у Близнюків видався поганий день, то й у всіх він буде такий самий. Він же не буде страждати сам?

 • Коронна фраза: «Що я знову зробила не так?»

Читайте також: Як розуміють кохання різні знаки Зодіаку

4. Рак

Зодіаку

У тихому болоті чо… раки водяться — фраза саме про цей знак зодіаку. Милі й нешкідливі Раки здатні стати справжніми морськими монстрами, якщо їм щось не сподобається. Крім того, образити Рака може кожен. Причому вони можуть затаїти образу на ціле життя, а при цьому посміхатися тобі в очі.

 • Коронна фраза: «І що тут такого?»

5. Лев

Зодіаку

Леви завжди та за будь-яких обставин повинні залишатися в центрі уваги. Вони егоцентричні й егоїстичні, і не потерплять, коли хтось перетягує ковдру на себе. Зодіакальні королі й королеви звикли, що всі або вихваляють їх, або підпорядковуються. Третього просто не дано!

 • Коронна фраза: «Та як вони сміють взагалі таке казати?!»

6. Діва

Зодіаку

Педантична і розважлива Діва зробить життя нестерпним будь-кому, хто перейде їй дорогу. Тому варто розглянутися на всі боки, а краще взагалі обійти цей знак десятою дорогою, щоб не перетворити своє життя на справжнє пекло. Крім того, Діва — людина настрою. Якщо щось пішло не так, це буде написано на її обличчі — щоб усім було по заслузі.

 • Коронна фраза: «Я до тебе не чіпляюся, але…»

7. Терези

Зодіаку

Терези можуть висловити в обличчя все, що у них на думці, а потім пошкодувати про це, але буде вже занадто пізно. Їм важко вибачатися і визнавати свої помилки. Не в останню чергу тому, що вони вважають себе найрозумнішими на світі. До речі, Терези обожнюють бути примхливими та «повиносити мозок». Тому терпіння, багато терпіння!

 • Коронна фраза: «Дай мені сказати!»

8. Скорпіон

Владні й деспотичні Скорпіони ужалять своєю отрутою так, що захочеться скоріше вмерти, ніж так мучитися далі. Терпіння — не про них: представники цього знаку люблять драму й мексиканські пристрасті, а ще люблять палко сперечатися. «Домінуй, володарюй, принижуй» — під таким девізом живуть Скорпіони.

 • Коронна фраза: «Як я сказала, так і буде»

9. Стрілець

Стрільці доведуть мертвому, що вони мають рацію. І нададуть всю юридичну документацію разом з цим. Їм здається, що вони все знають! А насправді їм деколи приходиться ґуґлити, як приготувати яєчню. Від прямоти й грубості слів Стрільця іноді хочеться плакати.

 • Коронна фраза: «А я чула, що…»

10. Козоріг

«Цікавій Варварі ніс відірвали» — Козерогам це знайоме. Вони висловлять свою думку навіть там, де про них не знали, не те що питали. Козерогам суперечить все нове. Вони готові до кінця йти второваною стежкою через свою консервативність. Крім того, вони часто зациклені на собі до непристойності.

 • Коронна фраза: «А ось у мене… А ось я… А ось зі мною»

11. Водолій

Водолії страшенно непередбачувані й авантюрні. Ти ніколи не дізнаєшся, коли у них зміниться настрій. А він може змінюватися зі швидкістю світла! Крім того, з багатьох питань у Водоліїв є «пунктик». І якщо щось піде не за планом, то почнеться хаос у Всесвіті й над людством нависне загроза.

 • Коронна фраза: «Тобі цього не зрозуміти!»

12. Риби

Зодіаку

Риби — знак, який найбільше ображається серед всіх. Їх емоційний стан може похитнути будь-яка дрібниця або неправильно промовлене слово. Крім того, вони дуже злопам’ятні. Будуть навіть пам’ятати, що 12 березня 2016 року саме ти не віддала їм ручку. Крім цього, Риби наївні, легко втягуються в будь-яку авантюру, вірять навіть в дитячі махінації та, самі того не розуміючи, можуть стати співучасниками злочину.

 • Коронна фраза: «Я не винна!»

Фото: freepik.com

Оцініть статтю
Тутка
Які характеристики вашого зіркового знаку найбільше дратують людей?
10 приголомшливих перетворень від стилістів, які знають, як з будь-якої Попелюшки зробити справжню королеву